Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
24 червня 2014 р.

Розпорядження міського голови "Про День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 17 червня 2014 року                                                                                                                             № 102-р


Про День скорботи і вшанування
пам'яті жертв війни в Україні

 

Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Указу Президента України від 17 листопада 2000 року № 1245/2000 «Про День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні» з метою виховання патріотизму, шанобливого ставлення до історії нашої країни:

1. Утворити організаційний комітет з підготовки заходів до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні (далі – організаційний комітет) згідно з додатком.

2. Організаційному комітету розробити та затвердити план заходів до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні (далі – План заходів).

3. Управлінням та відділам, комунальним підприємствам міської ради забезпечити виконання Плану заходів.

4. Видатки на проведення заходів до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні здійснити за рахунок бюджетних коштів, передбачених на фінансування заходів управлінь та відділів міської ради, відповідальних за проведення заходів, на 2014 рік та спонсорських надходжень.

5. Управлінню охорони здоров’я міської ради (Бойко Ю. І.) забезпечити медичний супровід під час проведення заходів.

6. Чернігівському міському відділу УМВС України в Чернігівській області (Парфентьєв В. М.) забезпечити охорону громадського порядку під час проведення заходів.

7. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.), комунальному підприємству «Телерадіоагенство «Новий Чернігів» Чернігівської міської ради (Капустян О. І.), комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) забезпечити висвітлення заходів до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови – керуючого справами виконкому Віхрова С. Г.


 

Міський голова                                                          О. В. Соколов 


Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!