Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
6 травня 2014 р.

Розпорядження міського голови "Про відзначення Дня Перемоги "


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 30 квітня 2014 року                                                                                                    № 74-р


Про відзначення Дня Перемоги

 

Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Указу Президента України «Про заходи у зв’язку з відзначенням 70-ої річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» від 19 жовтня 2012 року №604, розпорядженням голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про відзначення в області 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» від 9 листопада 2012 року №415, рішенням Чернігівської міської ради від 31 березня 2011 року «Про міську комплексну програму «Культура і мистецтво м. Чернігова. 2011-2015 роки» (сьома сесія шостого скликання), з метою увічнення безсмертного подвигу українського народу у роки Другої світової та Великої Вітчизняної воєн, вшанування пам’яті полеглих у боротьбі за свободу і незалежність нашої Батьківщини, збереження традицій шанобливого ставлення до людей старшого покоління, якісної підготовки та відзначення Дня Перемоги:

1. Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення Дня Перемоги у м. Чернігові у 2014 році (далі – організаційний комітет) згідно з додатком.

2. Організаційному комітету розробити та затвердити План заходів з організації підготовки та відзначення Дня Перемоги у м. Чернігові у 2014 році (далі – План заходів).

3. Деснянській (Горбань Ю. В.) та Новозаводській (Велігорський В. Ф.) районним у місті Чернігові радам, управлінням та відділам Чернігівської міської ради забезпечити неухильне виконання Плану заходів.

4. Провести з 1 до 18 травня 2014 року Дванадцятий міський фестиваль культури і мистецтв до Дня Перемоги (далі – фестиваль). Управлінню культури Чернігівської міської ради (Ткач Ю. В.) розробити та затвердити Програму фестивалю та організувати її виконання.

5. Затвердити Положення про фестиваль, що додається.

6. Видатки на проведення фестивалю здійснити за рахунок бюджетних коштів, передбачених на фінансування заходів управління культури Чернігівської міської ради (Ткач Ю. В.) на 2014 рік та спонсорських надходжень.

7. Управлінню житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради (Кривенко В. Г.) до 30 квітня 2014 року упорядкувати місця військових поховань, реставрувати пам’ятники, обеліски, меморіали полеглим у роки Великої Вітчизняної війни. Роботи провести за рахунок бюджетних коштів, передбачених на фінансування управління житлово-комунального господарства на 2014 рік та спонсорських надходжень.

8. Управлінню охорони здоров’я Чернігівської міської ради (Бойко Ю. І.) надати медичний супровід під час проведення заходів з відзначення Дня Перемоги та фестивалю.

9. Управлінню транспорту і зв’язку Чернігівської міської ради      (Воронін В. В.) організувати надання транспорту для перевезення ветеранів, хорових та музичних колективів для участі у заходах з відзначення Дня Перемоги.

10. Відділу господарського та транспортного забезпечення Чернігівської міської ради (Мішок В. М.) забезпечити квіти та Гірлянди Слави для заходів з відзначення Дня Перемоги.

11. Чернігівським міським електричним мережам (Степанець В. І.) забезпечити можливість підключення звукової апаратури до джерел електричного струму 9 травня 2014 року у сквері ім. М. М. Попудренка під час покладання квітів до Братської могили, на верхньому та нижньому майданчиках Меморіалу Слави під час мітингу-реквієму та 8-9 травня на Красній площі під час підготовки та проведення тематичного концерту «Народ і армія – єдині».

12. Чернігівському міському відділу УМВС України в Чернігівській області (Парфентьєв В. М.) забезпечити охорону громадського порядку під час проведення заходів з відзначення Дня Перемоги та фестивалю.

13. Відділу зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради  (Соломаха І. Г.) звернутись до осередків політичних партій та громадських організацій, що зареєстровані в м. Чернігові, з пропозицією утриматись від використання партійних прапорів чи іншої партійної символіки, а також іншої атрибутики, крім державних прапорів України, під час проведення заходів 8-9 травня 2014 року.

14. Відділу зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради  (Соломаха І. Г.), комунальному підприємству «Телерадіоагенство «Новий Чернігів» Чернігівської міської ради (Капустян О. І.), комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) забезпечити висвітлення заходів, пов’язаних з відзначенням Дня Перемоги та проведенням фестивалю.

15. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови – керуючого справами виконкому Віхрова С. Г.

 

 

 

Міський голова                                                                                     О. В. Соколов

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!