Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
25 квітня 2014 р.

Розпорядження міського голови "Про граничну чисельність виконавчих органів міської ради та внесення змін до штатного розпису"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 18 квітня 2014 року                                                                                                    № 66-р


Про граничну чисельність
виконавчих органів міської ради
та внесення змін до штатного розпису

               

На виконання рішень міської ради від 31 січня 2011 року "Про структуру виконавчих органів міської ради" (п'ята сесія шостого скликання), зі змінами та доповненнями, відповідно до розпорядження міського голови від 1 квітня 2011 року № 77-р "Про граничну чисельність виконавчих органів міської ради" зі змінами та доповненнями, та керуючись статтею 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", у межах граничної чисельності та фонду оплати праці, затвердженого на 2014 рік, з 1 травня 2014 року:

1. Встановити граничну чисельність виконавчих органів міської ради:

Найменування виконавчого органу

міської ради

Кількість

штатних одиниць

Керівництво виконавчого комітету міської ради, працівники патронатної служби та структурних підрозділів міської ради,

у тому числі:

90,5

- відділ господарського та транспортного забезпечення міської ради

19,5

Фінансове управління міської ради

25

2. Внести зміни до штатного розпису керівництва виконавчого комітету міської ради, працівників патронатної служби та структурних підрозділів міської ради: скоротити у відділі господарського та транспортного забезпечення міської ради посаду водія легкового автомобіля.

3. Внести зміни до штатного розпису фінансового управління міської ради: утворити посаду водія легкового автомобіля з посадовим окладом 1218 грн.

Підстава:  лист фінансового управління міської ради від 16.04.2014 № 04/528.

4. Відділу обліку та звітності міської ради (Попова О. І.) внести відповідні зміни до штатного розпису керівництва виконавчого комітету міської ради, працівників патронатної служби та структурних підрозділів міської ради на 2014 рік та подати на затвердження міському голові.

5. Фінансовому управлінню міської ради (Бистров В. Е.):

5.1. Внести відповідні зміни до штатного розпису фінансового управління міської ради на 2014 рік та подати на затвердження міському голові.

5.2. Упорядкувати річні бюджетні призначення з фонду оплати праці головних розпорядників коштів міського бюджету – виконавчого комітету міської ради та фінансового управління міської ради.

6. Відділу кадрової роботи міської ради (Свириденко С. П.):

6.1. Ознайомити з цим розпорядженням і попередити про наступне вивільнення з роботи Климішу Сергія Анатолійовича, водія легкового автомобіля відділу господарського та транспортного забезпечення міської ради.

6.2. З метою працевлаштування запропонувати Климіші С. А. новоутворену посаду водія легкового автомобіля фінансового управління міської ради.

6.3. У разі відмови від запропонованої посади здійснити роботу по вивільненню відповідного працівника згідно з чинним законодавством.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – керуючого справами виконкому Віхрова С. Г.

 

 

Міський голова                                                                                        О. В. Соколов

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!