Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
25 квітня 2014 р.

Розпорядження міського голови "Про нагородження Почесною грамотою та оголошення Подяки"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 16 квітня 2014 року                                                                                                           № 65-р


Про нагородження
Почесною грамотою
та оголошення Подяки

 

1. Відповідно до Положення про Почесну грамоту Чернігівської міської ради та виконавчого комітету, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 19 березня 2007 року № 63, нагородити Почесною грамотою Чернігівської міської ради та виконавчого комітету зі здійсненням преміювання в розмірі  70 гривень кожному за рахунок коштів, передбачених кошторисом на 2014 рік, за активну участь у громадському житті міста Чернігова та з нагоди 69-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, ветеранів:

- Каземирова Костянтина Васильовича;

- Лапошу Миколу Романовича;

- Лєгунову Марію Андріївну;

- Онищенка Івана Омельяновича;

- Штанька Івана Павловича.

2. Відповідно до Положення про Почесну грамоту Чернігівської міської ради та виконавчого комітету, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 19 березня 2007 року № 63, нагородити Почесною грамотою Чернігівської міської ради та виконавчого комітету:

2.1. За вагомий внесок у розвиток культури і мистецтва та з нагоди 10-річчя від дня створення Чернігівської міської школи мистецтв:

- Данилевську Ларису Вікторівну, керівника ансамблю скрипалів «Рапсодія» Чернігівської міської школи мистецтв;

- Кулик Ганну Василівну, керівника хору «Благовіст» Чернігівської міської школи мистецтв;

- Савченко Олену Федорівну, директора Чернігівської міської школи мистецтв.

2.2. Дмитренка Сергія Михайловича, голову правління приватного Чернігівського обласного акціонерного товариства по туризму та екскурсіях «Чернігівтурист», за вагомий особистий внесок у розвиток туристичної галузі міста Чернігова та багаторічну плідну працю в туристичній сфері.

2.3 Белінську Валентину Миколаївну, директора бібліотеки Чернігівського державного інституту економіки і управління, за багаторічну сумлінну працю та вагомий особистий внесок у розвиток вищої освіти.

3. Відповідно до Положення про Подяку Чернігівського міського голови, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 19 березня 2007 року № 63, оголосити Подяку Чернігівського міського голови старшому прапорщику внутрішньої служби ПереверІ Ігорю Миколайовичу, черговому помічнику начальнику Чернігівського слідчого ізолятора управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області, за сумлінну службу в ім'я незалежної України.

 

 

Міський голова                                                                                           О. В. Соколов

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!