Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
11 квітня 2014 р.

Розпорядження міського голови "Про скликання сорокової сесії Чернігівської міської ради шостого скликання"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 11 квітня 2014 року                                                                                         № 64-р


Про скликання сорокової
сесії Чернігівської міської ради
шостого скликання

 

1. Відповідно до пункту 8 частини третьої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" скликати сорокову сесію міської ради шостого скликання 25 квітня 2014 року о 10 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7).

2. Внести на розгляд сесії такі питання:

2.1.   Про внесення змін до рішення міської ради від 30 листопада 2010 року “Про обрання голови постійної комісії міської ради з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин і затвердження складу комісії" (2 сесія 6 скликання) зі змінами (15 сесія 6 скликання).

2.2. Про внесення змін до рішення міської ради від 30 грудня 2013 року “Про Програму підтримки громадських організацій м. Чернігова на 2014 рік“ (36 сесія 6 скликання).

2.3. Про припинення юридичних осіб шляхом реорганізації.

2.4. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 30 січня 2014 року “Про міський бюджет на 2014 рік” (37 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (37 сесія, 39 сесія 6 скликання).

2.5. Про внесення доповнень до Плану діяльності Чернігівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік.

2.6. Про надання згоди на участь комунального підприємства “Чернігівське тролейбусне управління“ міської ради у об’єднаннях.

2.7. Про Стратегічну Програму розвитку цілісного майнового комплексу – об’єкта теплопостачання житлового фонду та соціальної сфери (котельні, теплопункти, елеваторні вузли та мережі) на 2014-2022 роки та Інвестиційну програму ПАТ “Облтеплокомуненерго” на 2014 рік.

2.8. Про Інвестиційну програму ТОВ фірми “ТехНова” КЕП “Чернігівська ТЕЦ” на 2014 рік.

2.9. Про внесення змін до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова.

2.10. Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів соціальної інфраструктури.

2.11. Про затвердження Положення про порядок залучення та встановлення розміру пайової участі (внеску) фізичних та юридичних осіб у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова.

2.12. Про викуп земельних ділянок для суспільних потреб.

2.13. Про розгляд звернень юридичних осіб щодо надання пільги зі сплати земельного податку у 2014 році.

2.14. Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

2.15. Про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

2. 16. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою про передачу земельних ділянок у власність та оренду громадян для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка), ведення садівництва.

2.17. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, обслуговування гаражів та городництва.

2.18. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам.

2.19. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічної документації із землеустрою юридичним та фізичним особам.

2.20. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою та надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним та фізичним особам.

2.21. Про депутатські запити.

2.22. Різне.

3. На сесію запросити першого заступника міського голови, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голів Деснянської та Новозаводської районних у м. Чернігові рад, керівників структурних підрозділів міської ради, міських органів державної виконавчої влади, комунальних підприємств міської ради, представників засобів масової інформації.

4. Керівникам структурних підрозділів міської ради своєчасно та якісно підготувати матеріали на пленарне засідання міської ради.

5. Організаційному відділу міської ради (Лишафай Ф. І.), відділу сприяння діяльності депутатів міської ради (Скоробагатько Л. І.), загальному відділу міської ради (Редік А. В.), відділу господарського та транспортного забезпечення міської ради (Корнієнко М. М.), відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.), відділу програмного та комп'ютерного забезпечення міської ради (Скумін О. М.) забезпечити організаційно-технічне проведення сесії міської ради.

 

 

Міський голова                                                                                 О. В. Соколов

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!