Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
3 квітня 2014 р.

Розпорядження міського голови "Про затвердження Плану заходів щодо наповнення бюджету міста, вишукання додаткових джерел надходжень до нього, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни у 2014 році"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

від 31 березня 2014 року                                                                                               № 57-р


Про затвердження Плану заходів
щодо наповнення бюджету міста,
вишукання додаткових джерел надходжень
до нього, дотримання жорсткого режиму
економії бюджетних коштів та посилення
фінансово-бюджетної дисципліни у 2014 році 


З метою запобігання виникненню ризиків розбалансування бюджету міста Чернігова у процесі його виконання, створення умов для своєчасної виплати заробітної плати та інших соціальних виплат, економного і раціонального використання бюджетних коштів, посилення фінансово – бюджетної дисципліни та відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 01 березня 2014 року № 65 “Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 01 березня 2014 року № 156-р “Про заходи щодо збалансування місцевих бюджетів у 2014 році в процесі їх виконання”, розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 26 березня 2014 року № 109 “Про затвердження Плану заходів щодо наповнення місцевих бюджетів, вишукання додаткових джерел надходжень до них, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни у 2014 році”:

1. Затвердити План заходів щодо наповнення бюджету міста, вишукання додаткових джерел надходжень до нього, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни у 2014 році (далі – План заходів), що додається.

2. Відповідальним виконавцям забезпечити неухильне виконання заходів, затверджених зазначеним Планом, та інформування фінансового управління міської ради щомісячно до 3 числа місяця, наступного за звітним.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря міської ради та заступників міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

Міський голова                                                                            О. В. Соколов


Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!