Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
2 квітня 2014 р.

Розпорядження міського голови "Про Чернігівський міський координаційний центр з питань тимчасового перебування сімей з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

від 1 квітня 2014 року                                                                                                       № 58-р


Про Чернігівський міський
координаційний центр з питань
тимчасового перебування сімей
з території Автономної Республіки
Крим та м. Севастополя 

 

З метою забезпечення належного рівня соціального захисту і підтримки сімей переселенців з території Автономної Республіки Крим і міста Севастополя та на виконання доручення голови Чернігівської обласної державної адміністрації №02-11/1248 від 22.03.2014 року і керуючись статтею 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Створити міський координаційний центр з питань тимчасового перебування сімей з території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя у складі: 

 

Миргородський

Микола Миколайович

-

перший заступник міського голови, голова міського координаційного центру;

 

Віхров

Станіслав Григорович

-

заступник міського голови – керуючий справами виконкому, заступник голови міського координаційного центру;

 

Коваленко

Ілона Анатоліївна

-

фахівець із соціальної роботи Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, секретар міського координаційного центру;

 

члени міського координаційного центру:

 

 

Бойко

Юрій Іванович

-

начальник управління охорони здоров’я міської ради;

 

 

Вовк

Павло Іванович

-

начальник юридичного відділу міської ради;

 

Воронін

Володимир Васильович

-

начальник управління транспорту та зв’язку міської ради;

 

 

Гуменюк

Наталія Петрівна

-

заступник голови Деснянської районної у місті Чернігові ради;

 

 

Дейнеко

Віктор Іванович

-

начальник Деснянського районного відділу в м. Чернігові управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області (за згодою) ;

 

 

Демченко

Микола Михайлович

-

начальник управління Пенсійного фонду України у місті Чернігові;

 

 

Заіка

Володимир Миколайович

-

заступник голови Новозаводської районної у місті Чернігові ради з питань виконавчих органів ради – керуючий справами виконкому;

 

 

Зевченко

Олександр Олександрович

-

директор міського центру зайнятості;

 

 

 

Климок

Олег Миколайович

-

начальник Новозаводського районного відділу в м. Чернігові управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області (за згодою) ;

 

 

Кузнєцова-Молодчая

Тетяна Степанівна

-

директор Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

 

Купріяненко

Володимир Петрович

 

-

начальник управління освіти міської ради

 

Магдич

Віталій Васильович

-

начальник управління квартирного обліку та приватизації житлового фонду міської ради;

 

 

Максименко

Валентина Михайлівна

-

начальник управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у  м. Чернігові ради;

 

 

Марчук

Ірина Петрівна

 

-

начальник управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної у м. Чернігові ради;

 

Овсяник

Микола Костянтинович

-

начальник управління адміністративних послуг міської ради;

 

 

Ященко

Олександр Михайлович

-

заступник начальника відділу – начальник міліції громадської безпеки Чернігівського міського відділу УМВС України в Чернігівській області (за згодою);

 

 

2. Управлінню транспорту та зв’язку міської ради (Воронін В. В.) забезпечити інформування громадян, які прибувають з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя до міста Чернігова залізницею, автотранспортом, шляхом розміщення та розповсюдження інформаційних листівок щодо міських "гарячих" телефонних ліній на залізничному вокзалі, автостанціях міста, у міському громадському транспорті та інших громадських місцях.

3. Управлінню квартирного обліку та приватизації житлового фонду міської ради (Магдич В.В.) забезпечити розміщення та надання тимчасового житла переселенцям, які прибули з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя у м. Чернігів.

4. Деснянському (Дейнеко В. І.), Новозаводському (Климок О. М.) районним відділам в м. Чернігові управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області у триденний термін з моменту звернення забезпечити реєстрацію переселенців за визначеним місцем проживання, відновлення втрачених документів.

5. Міському центру зайнятості (Зевченко О. О.) у триденний термін з моменту звернення забезпечити працевлаштування переселенців, у тому числі на громадських роботах.

6. Управлінню освіти міської ради (Купріяненко В. П.) у триденний термін з моменту звернення організувати навчання дітей переселенців у закладах освіти і забезпечити виховання у дошкільних навчальних закладах міста з дотриманням порядку, визначеного чинним законодавством України.

7. Міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Кузнєцова-Молодчая Т. С.) у триденний термін з моменту звернення забезпечити соціальний супровід сімей переселенців, залучивши фахівців із соціальної роботи до вирішення проблемних питань, пов’язаних з їх тимчасовим місцем перебування, в тому числі психологічної допомоги.

8. Управлінням праці та соціального захисту населення  Деснянської (Максименко В. М.) і Новозаводської (Марчук І. П.) районних у м. Чернігові рад та управлінню Пенсійного фонду України у м. Чернігові             (Демченко М. М.) у триденний термін з моменту звернення забезпечити виконання заходів соціального захисту та пенсійного забезпечення переселенців.

9. Управлінню охорони здоров’я міської ради (Бойко Ю. І.) в одноденний термін з моменту звернення забезпечити виконання заходів медичного обслуговування. Передбачити спрощений механізм огляду МСЕК та складання, у разі необхідності, індивідуальних програм реабілітації, для захисту прав осіб, які мають інвалідність, профзахворювання, що дозволить оперативно забезпечити їх відповідними послугами.

10. Управлінням праці та соціального захисту населення  Деснянської (Максименко В. М.) та Новозаводської (Марчук І. П.) районних у  м.  Чернігові  рад  щочетверга надавати  інформацію  Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації за встановленими Міністерством соціальної політики України формами (лист Мінсоцполітики від 17.03.2014 року №7793/1/1-14).

11. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Миргородського М. М.

 

 

 

Міський голова                                                                                    О. В. Соколов

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!