Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
2 квітня 2014 р.

Розпорядження міського голови "Про проведення обліку платників земельного податку та орендної плати на 2014 рік"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 27 березня 2014 року                                                                                           № 55-р


Про проведення обліку платників
земельного податку та орендної
плати на 2014 рік

 

Керуючись пунктами 19, 20 частини 4 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою забезпечення виконання вимог Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI щодо обліку платників земельного податку та орендної плати, на підставі рішення міської ради від 29 липня 2011 року „Про затвердження ставок земельного податку та встановлення розміру орендної плати в місті Чернігові” (одинадцята сесія шостого скликання):

1. Державній податковій інспекції у м. Чернігові Головного Управління Міндоходів у Чернігівській області (далі - ДПІ у м. Чернігові) (Олійник В. І.) провести облік громадян – землевласників та землекористувачів - для нарахування земельного податку та орендної плати на 2014 рік, а саме:

1.1. У Новозаводському районі: у школах № 4, 10, 13, 17, 18, 21, 24, 28; у громадському пункті охорони правопорядку № 6;

1.2. У Деснянському районі: у школах № 5, 8, 9, 11, 16, 19, 23, 30; у ПМК-59;

1.3. На тих дільницях, де немає можливості провести облік платників у згаданих вище пунктах, провести облік подвірним обходом.

2. Зобов’язати керівників указаних вище установ та організацій забезпечити необхідні умови для проведення обліку платників земельного податку.

3. Заступнику голови   Новозаводської (Велігорський В. Ф.) та голові Деснянської (Горбань Ю. В.) районних у місті Чернігові рад сприяти інспекторам ДПІ у м. Чернігові в залученні голів вуличних комітетів для проведення якісного та своєчасного обліку платників земельного податку.

4. Для повноти обліку платників земельного податку керівникам зазначених нижче установ та організацій надати ДПІ у м. Чернігові (Олійник В. І.)   до 1 травня 2014 року та надалі  щокварталу інформацію про набуття або втрату громадянами права на пільгу:

4.1. Управлінням праці та соціального захисту населення Деснянської        та Новозаводської районних у місті Чернігові рад (Максименко В. М., Марчук І. П.):

- списки  громадян, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;

- списки громадян, які мають посвідчення постраждалих у наслідок аварії на ЧАЕС;

4.2. Управлінню Пенсійного фонду України в м. Чернігові (Демченко М. М.) за період з 1 квітня 2013 року до 1 квітня 2014 року:

- списки громадян, яким призначено пенсію за віком;

- списки громадян, яким призначено пенсію по інвалідності І та ІІ груп;

4.3. Управлінню пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області (Кулініч П. І.) - списки громадян,  які  користуються пільгами відповідно до Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”;

4.4. Чернігівському об’єднаному міському військовому комісаріату  (Москалець С. В.) - списки громадян, яким встановлено статус „Учасник бойових дій”.

5. Чернігівській першій та другій нотаріальним конторам (Чуприненко О. В., Кравченко А. Г.) надати ДПІ у м. Чернігові (Олійник В. І.)  інформацію про укладені договори дарування, купівлі-продажу, міни, довічного утримання, перехід у спадок  об’єктів нерухомого майна, земельних ділянок за період  з 1 березня  2013  року до 1 квітня 2014 року, та надалі   щокварталу протягом 2014 року.

6. Управлінню земельних ресурсів Чернігівської міської ради (Титаренко Ю. В.) протягом 2014 року надавати ДПІ у м. Чернігові  (Олійник В. І.) інформацію про укладення нових договорів оренди земельних ділянок, внесення змін до існуючих та їх розірвання до 1 числа місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися зазначені зміни.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти  на начальника ДПІ у м. Чернігові  (Олійник В. І.) та заступника міського голови Бережного В. М.

 

 

Міський голова                                                                                О. В. Соколов

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!