Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
25 березня 2014 р.

Розпорядження міського голови "Про проведення місячника з благоустрою та Дня довкілля"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 21 березня 2014 року                                                                                            № 52-р


Про проведення місячника з
благоустрою та Дня довкілля 

 З метою приведення у належний стан міських територій, парків, скверів, територій підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності і підпорядкування, відповідно до підпункту 7 пункту «а» статті 30, статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 1. Провести місячник з благоустрою міських територій, парків, скверів та поліпшення санітарного стану довкілля з 1 до 30 квітня 2014 року та День довкілля з прибирання міських територій - 12 квітня 2014 року.     

 2. Деснянській та Новозаводській районним у місті Чернігові радам (Горбань Ю. В., Велігорський В. Ф.), управлінням та відділам Чернігівської міської ради, комунальним та іншим підприємствам, установам та організаціям міста, незалежно від форм власності і підпорядкування, організувати прибирання та озеленення загальноміських, власних та прилеглих територій, зелених зон міста, ремонт малих архітектурних форм.

 3. Деснянській та Новозаводській районним у місті Чернігові радам (Горбань Ю. В., Велігорський В. Ф.), управлінню житлово-комунального господарства міської ради (Лазаренко О. А.) та комунальному підприємству «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» Чернігівської міської ради (Куліш В. М.) забезпечити прибирання сміття на міських кладовищах та ремонт братських могил і пам’ятників із наведенням належного санітарного стану на їхніх прилеглих територіях.

 4. Відділу зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради (Соломаха І. Г.) підготувати звернення до громадян міста, політичних партій та громадських організацій про взяття участі у наведенні та підтриманні чистоти у місті, комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради ( Мокроусова І. М.) та комунальному підприємству «Телерадіоагентство «Новий Чернігів» Чернігівської міської ради ( Капустян О. І.) оприлюднити це звернення.

 5. Рекомендувати приватному підприємству «Гранпласт» (Савченко Т. О.) при проведенні Дня довкілля організувати безкоштовне прийняття сміття на полігон із знешкодження твердих побутових відходів від бюджетних організацій і установ міста.

 6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови
Кривенка В. Г.                                                                            

 

 Міський голова                                                                             О. В. Соколов

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!