Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
20 березня 2014 р.

Розпорядження міського голови "Про проведення Великоднього ярмарку"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ


від 17 березня 2014 року                                                                                     № 45 -р


Про проведення
Великоднього ярмарку

 

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення виконавчого  комітету  міської ради   від 13 лютого 2012 року № 23 «Про затвердження Порядку організації торговельного обслуговування та надання послуг у сфері розваг та відпочинку під час проведення державних, загальноміських свят та ярмарково-виставкових заходів у м. Чернігові», з метою сприяння забезпечення населення міста сільськогосподарською продукцією та продовольчими товарами за цінами виробника:

1.  Провести 12 квітня 2014 року у місті Чернігові на Красній площі Великодній ярмарок (далі – ярмарок) з продажу продовольчих товарів, сільськогосподарської продукції та сувенірних виробів.

2. Затвердити Склад організаційного комітету з підготовки та проведення Великоднього ярмарку, що додається.

3. Управлінню споживчого ринку та підприємництва міської ради (Шевчук О. В.) залучити до ярмарку підприємства торгівлі та ресторанного господарства, підприємства харчопереробної промисловості, фермерські господарства тощо.

4. Управлінню архітектури та містобудування міської ради    (Калюжний С. С.) підготувати схему розміщення об’єктів торгівлі на Красній площі.

5. Управлінню культури міської ради (Ткач Ю. В.) забезпечити культурний супровід ярмарку.

6. Дозволити приватному акціонерному товариству «Чернігівський лікеро-горілчаний завод «Чернігівська горілка» реалізацію алкогольних напоїв під час проведення ярмарку з 9-00 до 17-00.

7. Суб¢єктам господарювання при здійсненні виїзної торгівлі дотримуватись Правил роботи дрібнороздрібної торговельної мережі, затверджених наказом Міністерства зовнішніх економічних зв¢язків і торгівлі України від 8 липня 1996 року № 369.

8. Міському відділу УМВС України у Чернігівській області (Парфентьєв В. М.) забезпечити охорону громадського порядку під час проведення ярмарку.

9. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.), комунальному підприємству «Телерадіоагенство «Новий Чернігів» Чернігівської міської ради (Капустян О. І.), комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) забезпечити висвітлення проведення ярмарку.

10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови.

 

 

Міський голова                                                                                 О. В. Соколов

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!