Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
25 грудня 2013 р.

Розпорядження міського голови "Про скликання тридцять шостої сесії Чернігівської міської ради шостого скликання"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

19 грудня 2013 року                                                                                               № 214-р

 


Про скликання тридцять шостої
сесії Чернігівської міської ради
шостого скликання

 

1. Відповідно до пункту 8 частини третьої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" скликати тридцять шосту сесію міської ради шостого скликання 30 грудня 2013 року о 10 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7).

2. Внести на розгляд сесії такі питання:

2.1.   Про внесення змін до рішення міської ради від 30 листопада 2010 року “Про обрання голови постійної комісії міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва і затвердження складу комісії ” (2 сесія   6 скликання) зі змінами (3 сесія 6 скликання).

2.2 Про Програму економічного і соціального розвитку м. Чернігова на 2014 рік.

2.3 Про Програму організації і проведення у 2014 році громадських робіт для незайнятих громадян м. Чернігова.

2.4 Про Програму реконструкції (відновлення) покрівель житлових будинків міста Чернігова на 2014-2018 роки.

2.5 Про Програму передачі гуртожитків у власність територіальної громади м. Чернігова та реалізації житлових прав мешканців гуртожитків на 2014 - 2015 роки.

2.6 Про Програму утримання структурного підрозділу “Служба 0034” комунального підприємства “Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування ” Чернігівської міської ради на 2014 - 2016 роки.

2.7 Про Програму підтримки громадських організацій м. Чернігова на 2014 рік.

2.8 Про Програму управління комунальним майном територіальної громади міста Чернігова на 2014 - 2016 роки.

2.9 Про затвердження переліків об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, які підлягають приватизації у 2014 році.

2.10 Про Програму заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток міста Чернігова, здійснення представницьких та інших заходів на 2014 – 2018 роки.

2.11 Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від             26 грудня 2012 року “Про міський бюджет на 2013 рік” (28 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (29 сесія, 30 сесія, 31 сесія, 32 сесія, 33 сесія, 34 сесія, 35 сесія 6 скликання).

2.12 Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна у місті Чернігові на 2014 рік.

2.13 Про затвердження Програми управління боргом міського бюджету міста Чернігова на 2014 рік.

2.14 Про міський бюджет на 2014 рік.

2.15 Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури.

2.16 Про надання згоди Міністерству оборони України безплатно прийняти будівлю №262 військового містечка №1 по вулиці Стрілецька 1 у комунальну власність територіальної громади міста Чернігова для розміщення Музею “Авіації та космонавтики Чернігівщини”.

2.17 Про надання згоди на передачу окремого індивідуального визначеного майна.

2.18 Про затвердження переліку закладів культури базової мережі міста Чернігова.

2.19 Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 19 червня 2002 року “Про визначення повноважень, які здійснюють районні в місті ради та їх виконавчі органи ” (3 сесія 4(24) скликання) зі змінами та доповненнями (15 сесія 4(24) скликання, 23, 44, 45 сесія 5 скликання, 5, 7, 35 сесія 6 скликання) у галузі будівництва.

2.20 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою про передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), будівництва індивідуальних гаражів.

2.21 Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва, обслуговування гаражів та городництва.

2.22 Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам.

2.23 Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам.

2.24 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою та надання, вилучення і передача земельних ділянок юридичним та фізичним особам.

2.25 Про розгляд звернень юридичних осіб щодо надання пільг зі сплати земельного податку у 2014 році.

2.26 Про депутатські запити.

2.27 Різне.

3. На сесію запросити першого заступника міського голови, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голів Деснянської та Новозаводської районних у м. Чернігові рад, керівників структурних підрозділів міської ради, міських органів державної виконавчої влади, комунальних підприємств міської ради, представників засобів масової інформації.

4. Керівникам структурних підрозділів міської ради своєчасно та якісно підготувати матеріали на пленарне засідання міської ради.

5. Організаційному відділу міської ради (Лишафай Ф. І.), відділу сприяння діяльності депутатів міської ради (Скоробагатько Л. І.), загальному відділу міської ради (Редік А. В.), відділу господарського та транспортного забезпечення міської ради (Корнієнко М. М.), відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.), відділу програмного та комп'ютерного забезпечення міської ради (Скумін О. М.) забезпечити організаційно-технічне проведення сесії міської ради.

 

 

 

Міський голова                                                                     О. В. Соколов

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!