Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
12 грудня 2013 р.

Розпорядження міського голови "Про проведення міського фестивалю «Новорічний серпантин»


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  

від 9 грудня 2013 року                                                                                                       № 208-р 


Про проведення міського фестивалю
«Новорічний серпантин»

 

 Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання рішення міської ради від 31 березня 2011 року «Про міську комплексну програму «Культура і мистецтво Чернігова. 2011-2015 роки» (сьома сесія шостого скликання) та з метою якісної підготовки і проведення загальноміських новорічних та різдвяних свят:

1. Провести міський фестиваль «Новорічний серпантин» (далі – фестиваль) з 19 грудня 2013 року до 20 січня 2014 року.

2. Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення фестивалю (далі – організаційний комітет) згідно з додатком.

3. Затвердити: Положення про фестиваль, Програму проведення фестивалю, що додаються.

4. Управлінню споживчого ринку та підприємництва Чернігівської міської ради (Сидоренко В. В.):

4.1. Забезпечити проведення передноворічного святкового ярмарку на Красній площі 21 грудня 2013 року.

4.2. Організувати торгівлю сувенірною продукцією, кондитерськими виробами, продукцією ресторанного господарства та надання послуг у сфері розваг та відпочинку біля Новорічної ялинки на Красній площі з 20 грудня 2013 року до 19 січня 2014 року.

5. Суб’єктам господарської діяльності, які на території Красної площі надаватимуть послуги з катання верхи на конях та поні, при здійсненні діяльності дотримуватись затвердженого маршруту пересування, забезпечувати догляд за тваринами та їх охайним виглядом, дотримуватись «Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Чернігова», затверджених рішенням міської ради від 31 серпня 2006 року (сьома сесія п’ятого скликання) зі змінами, внесеними рішеннями міської ради (тридцять перша сесія п’ятого скликання та одинадцята сесія шостого скликання).

6. Оплату видатків на проведення фестивалю здійснити згідно із затвердженими кошторисними призначеннями на 2013-2014 роки по управліннях та відділах Чернігівської міської ради, відповідальних за реалізацію заходів Програми проведення фестивалю.

7. Управлінню стратегічного розвитку міста та туризму Чернігівської міської ради (Атрощенко Б. Ф.), відділу зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради (Соломаха І. Г.), комунальному підприємству «Телерадіоагенство «Новий Чернігів» Чернігівської міської ради (Капустян О. І.), комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) забезпечити висвітлення заходів, пов’язаних з підготовкою та проведенням фестивалю.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Романову А. А.

 

 

 

Міський голова                                                                                                         О. В. Соколов

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!