Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
12 грудня 2013 р.

Розпорядження міського голови "Про проведення в м. Чернігові заходів до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 5 грудня 2013 року                                                                                                         № 203-р


Про проведення в м. Чернігові заходів 
до Дня вшанування учасників ліквідації
наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

 

 Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та на виконання Плану заходів Чернігівської обласної державної адміністрації від 29 жовтня 2013 року з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС:

1. Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення в місті Чернігові заходів до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (далі – організаційний комітет).

2. Затвердити:

2.1. Склад організаційного комітету, що додається;

2.2. План заходів до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (далі – План заходів), що додається.

3. Управлінням та відділам, комунальним підприємствам Чернігівської міської ради забезпечити виконання Плану заходів.

4. Управлінню культури Чернігівської міської ради (Васюта О. П.). розробити сценарій покладання квітів у День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та забезпечити підключення звукової апаратури для проведення заходу.

5. Відділу зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради (Соломаха І. Г.), комунальному підприємству «Телерадіоагенство «Новий Чернігів» Чернігівської міської ради (Капустян О. І.), комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) забезпечити висвітлення заходів, пов’язаних з проведенням в місті Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови – керуючого справами виконкому Віхрова С.Г.

 

 Міський голова                                                                                                       О. В. Соколов

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!