Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
14 листопада 2013 р.

Розпорядження міського голови "Про створення і використання матеріальних резервів місцевого рівня у 2014 році для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їхніх наслідків"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 7 листопада 2013 року                                                                                      № 189-р

Про створення і використання
матеріальних резервів місцевого
рівня у 2014 році для запобігання,
ліквідації надзвичайних ситуацій
техногенного і природного
характеру та їхніх наслідків

 

Відповідно до статті 36 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", підпункту 15 пункту 2 статті 19 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 29 березня 2001 року № 308 "Про порядок створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуації техногенного і природного характеру та їх наслідків", Програми створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їхніх наслідків у місті Чернігів на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням міської ради від 16 вересня 2010 року (53 сесія 5 скликання), з метою запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій та їхніх наслідків на території міста:

1. Затвердити графік накопичення та обсяги матеріальних резервів місцевого рівня на 2014 рік для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їхніх наслідків у місті Чернігові, що додається.

2. Керівникам підприємств, установ та організацій міста, незалежно від форм власності і господарювання:

2.1. До 25 грудня поточного року визначити, погодити у встановленому порядку та затвердити відповідними розпорядженнями (наказами) номенклатуру та норми накопичення матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їхніх наслідків згідно з додатком;

2.2 До 30 грудня 2013 року надіслати до управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради інформацію для узагальнення та надання відповідних даних до обласної державної адміністрації.

2.3 Щокварталу (до 1 квітня, 1 липня, 1 жовтня та 25 грудня 2014 року) надавати до управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного   захисту населення міської ради інформацію про хід створення матеріальних резервів об'єктового рівня для узагальнення та надання даних до обласної державної адміністрації.

 3. Фінансовому управлінню міської ради (Бистров В. Е.) передбачити в проекті кошторису видатків міського бюджету на 2014 рік кошти на створення матеріальних резервів місцевого рівня для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їхніх наслідків.

4. Використання матеріальних резервів місцевого рівня здійснювати за рішенням виконавчого комітету міської ради.

 5. Встановити місце зберігання місцевого резерву матеріальних ресурсів: пально-мастильних матеріалів (талонів), приладів радіаційної та хімічної  розвідок, засобів індивідуального захисту і зв'язку, спеціального одягу та  інших засобів для проведення оперативно-рятувальних робіт в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради.

 6. Методичне керівництво, контроль та надання звітності щодо створення, зберігання,   використання   місцевого  та   об'єктових   матеріальних   резервів покласти на управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради (Кузнєцов О. О.).

 7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Кривенка В. Г.

 

 Секретар міської ради                                                                         О. С. Шеремет

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!