Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
6 листопада 2013 р.

Розпорядження міського голови "Про утворення робочої групи щодо впровадження роботи прозорих офісів у системі соціальної сфери та пенсійного забезпечення в м. Чернігові"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 31 жовтня 2013 року                                                                                                   № 184-р

Про утворення робочої групи
щодо впровадження роботи
прозорих офісів у системі
соціальної сфери та пенсійного
забезпечення в м. Чернігові

  

 Відповідно до Доручення №03-08/6698 від 21.10.2013 першого заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації за підсумками наради щодо впровадження в області роботи прозорих офісів у системі соціальної сфери та пенсійного забезпечення, яка відбулася 15 жовтня 2013 року:

 1.Затвердити склад робочої групи щодо впровадження роботи прозорих  офісів  у системі  соціальної  сфери та пенсійного забезпечення в м. Чернігові з представників місцевих органів державної виконавчої влади, виконавчих органів міської так районних у місті рад,  що додається.

 2. Першому заступнику міського голови Андросу С.О. організувати діяльність утвореної робочої групи та визначити шляхи реалізації впровадження роботи прозорих  офісів  у системі  соціальної  сфери та пенсійного забезпечення в м. Чернігові.

 3. Учасникам робочої групи в термін до 15.11.2013 забезпечити напрацювання та надання письмових пропозицій до плану заходів щодо впровадження роботи прозорих офісів у системі соціальної сфери та пенсійного забезпечення з відповідним обґрунтуванням та відповідно до компетенції.

 4. Начальнику управління адміністративних послуг міської ради Овсянику М. К. до 20.11.2013 забезпечити моніторинг і узагальнення пропозицій представників місцевих органів державної виконавчої влади та виконавчих органів міської ради, підготовку плану заходів щодо впровадження роботи прозорих офісів у м. Чернігові з відповідними розрахунками та термінами виконання. 

 5.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 Секретар міської ради                                                                      О.С. Шеремет

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!