Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
28 жовтня 2013 р.

Розпорядження міського голови "Про проведення Одинадцятого міського музичного фестивалю ім. Германа Пфайфера"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

24 жовтня 2013 року                                                                                                         № 177-р


Про проведення
Одинадцятого міського
музичного фестивалю
ім. Германа Пфайфера

 

Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання міської комплексної програми «Культура і мистецтво м. Чернігова. 2011-2015 роки», затвердженої рішенням міської ради від 31 березня 2011 р. (7 сесія 6 скликання), враховуючи традиційні культурні зв’язки між містами Чернігів та Меммінген, з метою увічнення пам'яті видатного культурно-громадського та політичного діяча м. Меммінгена (Німеччина) Германа Пфайфера, обміну творчими досягненнями, подальшого розвитку виконавської майстерності молоді, продовження багатих музичних традицій м. Чернігова, подальшого розвитку та підтримки культур національних меншин, які мешкають на території міста Чернігова, сприяння зростанню культурного рівня мешканців міста та зміцнення патріотичних почуттів чернігівців, піднесення культурно-туристичного іміджу м. Чернігова:

 1. Провести Одинадцятий міський музичний фестиваль ім. Германа Пфайфера з 8 до 11 листопада 2013 року (далі – фестиваль).

 2. Затвердити склад організаційного комітету з підготовки та проведення фестивалю та Положення про фестиваль, що додаються.

 3. Управлінню культури Чернігівської міської ради (Васюта О. П.) забезпечити анонсування заходів фестивалю, прийом заявок на участь та надати приміщення для проведення фестивальних заходів.

 4. Видатки на проведення фестивалю здійснити за рахунок бюджетних коштів, передбачених на фінансування заходів управління культури Чернігівської міської ради (Васюта О. П.) на 2013 рік та спонсорських надходжень.

 5. Відділу зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради    (Соломаха І. Г.), комунальному підприємству «Телерадіоагенство «Новий Чернігів» Чернігівської міської ради (Капустян О. І.), комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) забезпечити висвітлення заходів, пов’язаних з проведенням фестивалю.

 6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Романову А. А.

 

  Міський голова                                                                                           О. В. Соколов

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!