Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
3 жовтня 2013 р.

Розпорядження міського голови "Про проведення Четвертого міського фестивалю-конкурсу патріотичної пісні «Поклик серця»"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ


26 вересня 2013 року                                                                                             № 160-р

Про проведення Четвертого
міського фестивалю-конкурсу
патріотичної пісні «Поклик серця»

 Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 31 березня 2011 року «Про Міську комплексну програму «Культура і мистецтво м. Чернігова. 2011-2015 роки» (сьома сесія шостого скликання) та з метою пропаганди творів громадянського і національно-патріотичного звучання, творів, які оспівують славетні подвиги українського народу, виховання у підростаючого покоління патріотичної свідомості, любові до рідного краю, його історичного минулого:

 1.Провести з 12 до 27 жовтня 2013 року Четвертий міський фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Поклик серця», присвячений 69-ій річниці визволення України від фашистських загарбників (далі – фестиваль-конкурс).

 2.Затвердити Положення про фестиваль-конкурс, склад організаційного комітету з підготовки та проведення фестивалю-конкурсу та склад журі фестивалю-конкурсу, що додаються. 

 3.Організаційному комітету з підготовки та проведення фестивалю-конкурсу розробити та затвердити Програму фестивалю-конкурсу.

 4.Комунальному підприємству «Міський Палац культури» Чернігівської міської ради (Кирилюк А. В.) надати приміщення, забезпечити роботу технічних служб та здійснити прийом заявок на участь у фестивалі-конкурсі.

 5.Управлінню освіти Чернігівської міської ради (Купріяненко В. П.) забезпечити участь учнівської молоді у фестивалі-конкурсі.

 6.Видатки на проведення фестивалю-конкурсу здійснити за рахунок бюджетних коштів, передбачених на фінансування заходів управління культури Чернігівської міської ради (Васюта О. П.) на 2013 рік та спонсорських надходжень.

 7.Відділу зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради   (Соломаха І. Г.), комунальному підприємству «Телерадіоагентство «Новий Чернігів» Чернігівської міської ради (Капустян О. І.), комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) забезпечити висвітлення заходів, пов’язаних з підготовкою та проведенням фестивалю-конкурсу.

 8.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови – керуючого справами виконкому
Віхрова С. Г.

 

 Міський голова                                                                                                      О. В. Соколов

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!