Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
26 вересня 2013 р.

Розпорядження міського голови "Про початок опалювального сезону 2013-2014 років"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 26 вересня 2013 року                                                                                             № 158-р

 


Про початок опалювального
сезону 2013-2014 років

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», керуючись пунктом 19 частини 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та у зв’язку із встановленням середньодобової температури зовнішнього повітря нижче + 8 градусів С:

1. Керівникам публічного акціонерного товариства «Облтеплокомун-енерго» (Луста І. М.), комунального енергогенеруючого підрозділу «Чернігівська теплоелектроцентраль» ТОВ фірми «ТехНова»      (Рудницьких О. М.), публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Чернігівгаз» (Ярова А. А.) розпочати опалювальний сезон 2013-2014 років та подавати тепло з урахуванням середньодобової температури зовнішнього повітря лікарням та дошкільним навчальним закладам з 12 годин 01 жовтня 2013 року.

2. Керівникам публічного акціонерного товариства «Облтеплокомун-енерго» (Луста І. М.), комунального енергогенеруючого підрозділу «Чернігівська теплоелектроцентраль» ТОВ фірми «ТехНова»      (Рудницьких О. М.) до 1 жовтня поточного року подати для погодження до виконавчого комітету міської ради температурні графіки на опалювальний сезон 2013-2014 років.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Андроса С. О.

 

 

 

Міський голова                                                                  О. В. Соколов


Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!