Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
20 вересня 2013 р.

Розпорядження міського голови "Про проведення виставки-ярмарку"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 від 16 вересня 2013 року                                                                                                 № 150-р


Про проведення виставки-ярмарку

 

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 15 грудня 2011 року № 453 «Про Програму розвитку виставково-ярмаркової діяльності в Чернігівській області на 2012-2015 роки», з метою забезпечення торговельного обслуговування населення під час проведення святкових заходів до Дня міста і сприяння забезпеченню населення  сільськогосподарською продукцією та продовольчими товарами за цінами виробника, відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 13 лютого 2012 року № 23 «Про затвердження Порядку організації торговельного обслуговування та надання послуг у сфері розваг та відпочинку під час проведення державних, загальноміських свят та ярмарково-виставкових заходів у м. Чернігові», керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 1. Створити організаційний комітет з підготовки та проведення виставки-ярмарку у складі згідно з додатком.

 2. Управлінню споживчого ринку та підприємництва міської ради (Сидоренко В. В.):

 2.1. Організувати та провести 22 вересня 2013 року на Красній площі та просп. Миру (від Красної площі до вул. Святомиколаївської) виставку–ярмарок з продажу продовольчих товарів, продукції ресторанного господарства та сувенірних виробів.

2.2. Залучити до ярмарку підприємства торгівлі та ресторанного господарства, харчопереробної промисловості, фермерські господарства тощо.

 3. Дозволити під час проведення виставки-ярмарку реалізацію алкогольних напоїв приватному акціонерному товариству "Чернігівський лікеро-горілчаний завод "Чернігівська горілка"    (Базалінський І. В.) з 09-00 до 17-00.

 4. Суб’єктам господарювання при здійсненні виїзної торгівлі дотримуватись Правил роботи дрібнороздрібної торговельної мережі, затверджених наказом Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України від 8 липня 1996 року № 369.

 5. Управлінню   архітектури   та   містобудування   міської   ради   (Калюжний С. С.) підготувати схему розміщення об'єктів торгівлі при проведенні виставки-ярмарку.

 6. Фінансовому управлінню міської ради (Бистров В. Е.) забезпечити фінансування ярмаркових заходів за рахунок коштів міського бюджету, виділених на виконання Програми підтримки малого та середнього підприємництва у місті Чернігові на 2013-2014 роки, затвердженої рішенням міської ради від 26 грудня 2012 року (двадцять восьма сесія шостого скликання).

 7. Міському відділу УМВС України в Чернігівській області (Алістратов О. В.) забезпечити охорону громадського порядку в місцях проведення заходів.

 8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на  першого заступника міського голови
Андроса С. О.

 

 Міський голова                                                                                         О. В. Соколов

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!