Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
19 вересня 2013 р.

Розпорядження міського голови "Про встановлення стипендій міського голови"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 16 вересня 2013 року                                                                                                № 148-р

 


Про встановлення стипендій
міського голови

 

Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Міської комплексної програми «Культура і мистецтво м. Чернігова. 2011-2015 роки» (сьома сесія шостого скликання), відповідно до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 20 червня 2013 року № 171 «Про затвердження Положення про стипендію міського голови учням початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів міста Чернігова» враховуючи подання дирекцій початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів міста та з метою з метою підтримки і стимулювання творчо обдарованих дітей, їхньої участі у міжнародних та всеукраїнських фестивалях, оглядах, олімпіадах, конкурсах, виставках і пленерах, створення можливостей для подальшого розвитку талановитої молоді:

1. Встановити на перший семестр 2013-2014 навчального року 58 (п’ятдесят вісім) стипендій щомісяця по 100 (сто) грн. учням Чернігівської музичної школи № 1 імені С. В. Вільконського, Чернігівської дитячої музичної школи № 2 та Чернігівської міської школи мистецтв, які стали лауреатами або дипломантами міжнародних та всеукраїнських конкурсів, фестивалів, оглядів та олімпіад, 7 (сім) стипендій по 100 (сто) грн. учням Чернігівської дитячої художньої школи за високі творчі досягнення в образотворчому мистецтві та відзнаки за участь у міжнародних, всеукраїнських і обласних виставках, конкурсах, пленерах.

2. Виплати стипендій здійснювати за рахунок загальних асигнувань, передбачених на утримання галузі «Культура і мистецтво» на 2013 рік.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Романову А. А.

 


 

Міський голова                                                                                                        О. В. Соколов

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!