Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
6 вересня 2013 р.

Розпорядження міського голови "Про нагородження Почесною грамотою та оголошення Подяки"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 2 вересня 2013 року                                                                                                     № 144-р

Про нагородження
Почесною грамотою
та оголошення Подяки

 1. Відповідно до Положення про Почесну грамоту Чернігівської міської ради та виконавчого комітету, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 19 березня 2007 року № 63, нагородити Почесною грамотою Чернігівської міської ради та виконавчого комітету зі здійсненням преміювання в розмірі 70 гривень кожному за рахунок коштів, передбачених кошторисом на 2013 рік:

1.1. За сумлінну працю та з нагоди професійного свята – Дня машинобудівника:

- Івонтьєва Сергія Анатолійовича, провідного конструктора відділу головного металурга товариства з обмеженою відповідальністю «Чернігівський ковальський завод»;

- Кожедуба Олексія Анатолійовича, коваля-штампувальника ковальсько-пресової дільниці товариства з обмеженою відповідальністю «Чернігівський ковальський завод»;

- Москаленка Михайла Михайловича, терміста на ваннах з розплавленими солями дільниці термічної обробки інструменту ковальського та ливарного виробництва товариства з обмеженою відповідальністю «Чернігівський ковальський завод».

1.2. За сумлінну працю та з нагоди професійного свята – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості:

- Сандалову Марину Валеріївну, оператора з розрахунків за природний газ відділу розрахунків з фізичними особами Управління реалізації природного газу публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Чернігівгаз»;

 - Стефановського Валерія Олексійовича, заступника начальника автотранспортної служби публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Чернігівгаз».

1.3. Авраменко Олену Владиславівну, завідувача відділу кадрової та юридичної роботи Деснянської районної у місті Чернігові ради, за багаторічну сумлінну службу в органах місцевого самоврядування та з нагоди 55-річчя від дня народження.

1.4. Бублик Тетяну Миколаївну, секретаря судових засідань Деснянського районного суду м. Чернігова, за сумлінну працю та з нагоди професійного свята – Дня юриста.

1.5. За сумлінну працю та з нагоди професійного свята – Дня фармацевтичного працівника:

- Бойкову Наталію Олександрівну, завідуючу аптеки № 207 товариства з обмеженою відповідальністю «Чернігівська фармацевтична компанія»;

- Чередник Ольгу Миколаївну, завідуючу аптечним пунктом № 3 аптеки № 1 приватного підприємства «Світ здоров’я – ЗЖС».

2. Відповідно до Положення про Почесну грамоту Чернігівської міської ради та виконавчого комітету, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 19 березня 2007 року № 63, нагородити Почесною грамотою Чернігівської міської ради та виконавчого комітету старшого сержанта військової служби за контрактом Хілика Сергія Миколайовича, старшого інструктора з водіння взводу бойового та матеріально-технічного забезпечення 3-го батальйону військової частини 3066 Внутрішніх військ МВС України,      за сумлінну службу в ім'я незалежної України.

3. Відповідно до Положення про Подяку Чернігівського міського голови, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 19 березня 2007 року № 63, оголосити Подяку Чернігівського міського голови:

3.1. За сумлінну службу в ім'я незалежної України:

- старшому прапорщику запасу Нестеренку Михайлу Павловичу, ветерану Внутрішніх військ МВС України.

- старшому солдату військової служби за контрактом Ковальдіну Антону Олеговичу, стрільцю 3-го відділення 2-го взводу 7-ої стрілецької роти 3-го батальйону військової частини 3066 Внутрішніх військ МВС України.

3.2. За сумлінну працю та з нагоди професійного свята – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості:

- Руднику Сергію Михайловичу, монтеру із захисту підземних газопроводів від корозії 5-го розряду служби електрохімзахисту та технічного обстеження публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Чернігівгаз»;

- Сироватці Миколі Сергійовичу, начальнику служби внутрішньо-будинкового обладнання та планово-технічного обслуговування публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Чернігівгаз».

3.3. За сумлінну працю та з нагоди професійного свята – Дня юриста:

- Осовицькій Аллі Миколаївні, секретарю судових засідань Деснянського районного суду м. Чернігова;

- Сидорець Юлії Вікторівні, секретарю судових засідань Деснянського районного суду м. Чернігова.

3.4. Герасименко Аллі Миколаївні, спеціалісту I категорії – економісту бюджетного відділу фінансового управління міської ради , за сумлінну службу в органах місцевого самоврядування та з нагоди 50-річчя від дня народження.

3.5. За сумлінну працю та з нагоди професійного свята – Дня фармацевтичного працівника:

- Веретенник Тетяні Миколаївні, завідувачу аптечним пунктом № 2 аптеки товариства з обмеженою відповідальністю «Доброфарм»;

- Дерев’янко Олені Іванівні, завідуючій аптеки № 54 товариства з обмеженою відповідальністю “Чернігівська фармацевтична компанія»;

- Калініній Ганні Олександрівні, завідуючій відділу аптеки № 3 приватного підприємства «Фірма «Медінтех»;

- Матюшенко Світлані Володимирівні, завідуючій аптеки № 1 приватного підприємства «Фірма «Медінтех»,

- Мельник Олександрі Станіславівні, заступнику завідуючої аптеки № 3 приватного підприємства «Фірма «Медінтех»,

- Рудник Олені Миколаївні, молодшій медичній сестрі аптеки № 4 приватного підприємства «Світ здоров’я-ЗЖС»;

- Тачкіній Інні Євгеніївні, завідуючій аптеки товариства з обмеженою відповідальністю «Доброфарм».

 

Міський голова                                                                                     О. В. Соколов

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!