Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
23 серпня 2013 р.

Розпорядження міського голови "Про святкову торгівлю"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

21 серпня 2013 року                                                                                                      № 139-рПро святкову торгівлю


Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 02.07.2013 року № 260 «Про відзначення в області Дня Державного Прапору України та 22-ї річниці незалежності України», відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 13 лютого 2012 року № 23 «Про затвердження Порядку організації торговельного обслуговування та надання послуг у сфері розваг та відпочинку під час проведення державних, загальноміських свят та ярмарково-виставкових заходів у м. Чернігові»:

1. Управлінню споживчого ринку та підприємництва міської ради (Сидоренко В. В.) організувати 24 серпня поточного року на Красній площі та в Центральному парку культури та відпочинку святкову торгівлю продовольчими товарами, продукцією ресторанного господарства та сувенірною продукцією.

2. Дозволити реалізацію пива фасованого в пластикову пляшку, жестяну банку та пива кегового зі спецобладнання суб'єктам господарювання, які здійснюють торгівлю під час проведення свята.

3. Міському відділу УМВС України у Чернігівській області  Алістратов О. В.) забезпечити охорону громадського порядку в місцях проведення загальноміського заходу.

4. Суб¢єктам господарювання при здійсненні виїзної торгівлі дотримуватись Правил роботи дрібнороздрібної торговельної мережі, затверджених наказом Міністерства зовнішніх економічних зв¢язків і торгівлі України від 8 липня 1996 року № 369.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Андроса С. О.

 

 


Міський голова                                                                                           О. В. Соколов

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!