Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
20 серпня 2013 р.

Розпорядження міського голови "Про нагородження Почесною грамотою та оголошення Подяки"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

15 серпня 2013 року                                                                                                      № 137-р

 


Про нагородження
Почесною грамотою
та оголошення Подяки

 

1. Відповідно до Положення про Почесну грамоту Чернігівської міської ради та виконавчого комітету, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 19 березня 2007 року № 63, нагородити Почесною грамотою Чернігівської міської ради та виконавчого комітету зі здійсненням преміювання в розмірі 70 гривень кожному за рахунок коштів, передбачених кошторисом на 2013 рік:

1.1. Лепеху Аллу Григорівну, директора благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр», за активну громадську, благодійну діяльність та з нагоди 55-річчя від дня народження.

1.2. За сумлінну працю та з нагоди професійного свята – Дня машинобудівника:

- Терещенко Світлану Дмитрівну, завідувача центральним складом приватного акціонерного товариства «Чернігівський автозавод»;

- Шестерикова Сергія Михайловича, слюсаря з механоскладальних робіт складального цеху приватного акціонерного товариства «Чернігівський автозавод»;

- Щербу Федора Івановича, заступника начальника заготівельного цеху приватного акціонерного товариства «Чернігівський автозавод».

2. Відповідно до Положення про Подяку Чернігівського міського голови, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 19 березня      2007 року № 63, оголосити Подяку Чернігівського міського голови:

2.1. Половець Аллі Петрівні, заступнику директора з навчально-виховної роботи комунального позашкільного навчального закладу «Чернігівська дитяча музична школа № 2», за багаторічну сумлінну працю та вагомий особистий внесок у розвиток культури і мистецтва.

2.2. Компанцю Миколі Прокоповичу, керівнику осередку у м. Чернігові і Чернігівському районі товариства «Чернігівське земляцтво у м. Києві», за вагомий внесок у розвиток земляцтва, меценатську допомогу у видавництві матеріалів про Чернігівські архітектурно-історичні пам’ятки земляків та з нагоди 75-річчя від дня народження.

2.3. Титаренко Ользі Миколаївні, головному спеціалісту відділу приватизації та корпоративного управління Регіонального відділення Фонду державного майна України по Чернігівській області, за сумлінну працю та з нагоди Дня незалежності України.

 


 

Міський голова                                                                                           О. В. Соколов


Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!