Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
24 липня 2013 р.

Розпорядження міського голови "Про проведення загальноміського свята-ярмарку та огляду-конкурсу квітів і плодів «Щастя краси»"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 19 липня 2013 року                                                                                                      № 123-р

Про проведення загальноміського
свята-ярмарку та огляду-конкурсу
квітів і плодів «Щастя краси»

 Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання рішення міської ради від 31 березня 2011 року «Про міську комплексну програму «Культура і мистецтво Чернігова. 2011-2015 роки» (сьома сесія шостого скликання) та з метою привернення уваги широкої громадськості до розвитку міського озеленення та квітникарства:

1. Провести 24 серпня 2013 року на території Центрального парку культури і відпочинку загальноміське свято-ярмарок та огляд-конкурс квітів і плодів «Щастя краси» (далі – огляд-конкурс). 

2. Утворити організаційний комітет огляду-конкурсу згідно з додатком.

3. Затвердити Положення про проведення огляду-конкурсу та склад журі огляду-конкурсу, що додаються.

4. Деснянській (Горбань Ю. В.) та Новозаводській (Велігорський В. Ф.) районним у місті Чернігові радам сприяти участі в огляді-конкурсі підприємств та організацій, розташованих на території районів.

5. Управлінню культури Чернігівської міської ради (Васюта О. П.) до 12 серпня 2013 року підготувати сценарій проведення огляду-конкурсу.

6. Управлінням: охорони здоров’я (Бойко Ю. І.), освіти (Купріяненко В. П.), культури (Васюта О. П.), житлово-комунального господарства (Кривенко В. Г.), відділам: у справах сім’ї та молоді (Голуб В. Л.), по фізичній культурі та спорту (Стецько О. М.), міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Кузнецова-Молодчая Т. С.) Чернігівської міської ради взяти участь в організації та проведенні огляду-конкурсу, а також залучити підпорядковані заклади та комунальні підприємства до участі в огляді-конкурсі.

7. Комунальним підприємствам: «Чернігівводоканал» (Шкінь О. М.), «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» (Стах А. Ю.), «Зеленбуд» (Брайко В. Б.), «Чернігівбудінвест» (Собіченко В. М.) Чернігівської міської ради взяти участь в організації та проведенні виставки. 

8. Управлінню архітектури та містобудування Чернігівської міської ради (Калюжний С. С.) та комунальному підприємству «Центральний парк культури і відпочинку» Чернігівської міської ради (Хольченков В. Є.) розробити проект розташування експозицій та об’єктів під час огляду-конкурсу на території Центрального парку культури і відпочинку.

9. Управлінню споживчого ринку та підприємництва Чернігівської міської ради (Сидоренко В. В.) забезпечити організацію святкової торгівлі на період проведення огляду-конкурсу.

10. Чернігівському міському відділу УМВС України в Чернігівській області (Алістратов О. В.) забезпечити охорону громадського порядку, виставкових експозицій та торгівельних наметів на період проведення огляду-конкурсу.

11. Відділу зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради  (Соломаха І. Г.), комунальним підприємствам: «Телерадіоагентство «Новий Чернігів» (Капустян О. І.), «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» (Мокроусова І. М.) Чернігівської міської ради забезпечити висвітлення заходів, пов’язаних з підготовкою та проведенням огляду-конкурсу.

12. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Романову А. А.

 

 Міський голова                                                                                                        О. В. Соколов

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!