Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
24 липня 2013 р.

Розпорядження міського голови "Про відзначення у м. Чернігові Дня Державного Прапора України та 22-ої річниці незалежності України'


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

  

від 19 липня 2013 року                                                                                                      122-р


Про відзначення у м. Чернігові
Дня Державного Прапора України
та 22-ої річниці незалежності України

 Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» і з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 22-ої річниці незалежності України:

 1. Утворити організаційний комітет з підготовки і відзначення у місті Чернігові Дня Державного Прапора України та 22-ої річниці незалежності України згідно з додатком.

 2. Затвердити План заходів з підготовки і відзначення у м. Чернігові Дня Державного Прапора України та 22-ої річниці незалежності України (далі – План заходів), що додається.

 3. Управлінням та відділам, комунальним підприємствам та закладам Чернігівської міської ради забезпечити виконання Плану заходів. 

 4. Провести з 12 до 25 серпня 2013 року Одинадцятий міський фестиваль культури і мистецтв «Серпневий зорепад», присвячений 22-ій річниці незалежності України (далі – фестиваль).

 5. Затвердити Положення про Одинадцятий міський фестиваль культури і мистецтв «Серпневий зорепад», присвячений 22-ій річниці незалежності України, що додається.

 6. Видатки на проведення фестивалю здійснити за рахунок бюджетних коштів, передбачених на фінансування заходів управління культури Чернігівської міської ради (Васюта О. П.) на 2013 рік та спонсорських надходжень. 

 7. Чернігівському міському відділу УМВС України в Чернігівській області (Алістратов О. В.) забезпечити охорону громадського порядку під час проведення фестивалю.

 8. Управлінню охорони здоров’я Чернігівської міської ради (Бойко Ю. І.) забезпечити медичний супровід під час проведення фестивалю.

 9. Чернігівським міським електричним мережам (Степанець В. І.) забезпечити підключення звукової апаратури до джерел електричного струму 23, 24 та 25 серпня 2013 року на Красній площі під час проведення заходів з відзначення у місті Чернігові Дня Державного Прапора України та 22-ої річниці незалежності України.

 10. Видатки на проведення заходів згідно з Планом заходів здійснити за рахунок бюджетних коштів, передбачених на фінансування заходів управлінь та відділів міської ради, відповідальних за проведення заходів, на 2013 рік та спонсорських надходжень.

 11. Відділу зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради  (Соломаха І. Г.), комунальному підприємству «Телерадіоагентство «Новий Чернігів» Чернігівської міської ради (Капустян О. І.), комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) забезпечити висвітлення заходів, пов’язаних з проведенням фестивалю.

 12. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови – керуючого справами виконкому Віхрова С. Г.

 

 Міський голова                                                                                                        О. В. Соколов

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!