Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
14 грудня 2012 р.

Розпорядження міського голови "Про проведення загальноміських новорічних та різдвяних свят"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ 

від 7 грудня 2012 року                                                                                                  № 220-р

 
Про проведення загальноміських
новорічних та різдвяних свят

 Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання рішення міської ради від 31 березня 2011 року «Про міську комплексну програму «Культура і мистецтво Чернігова. 2011-2015 роки» (сьома сесія шостого скликання) та з метою якісної підготовки і проведення загальноміських новорічних та різдвяних свят:

 1. Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення загальноміських новорічних та різдвяних свят згідно з додатком.

 2. Управлінню культури міської ради  (Васюта О. П.) до 10 грудня 2012 року:

- узагальнити план загальноміських новорічних заходів;

- розробити сценарій відкриття Головної ялинки міста.

 3. Управлінню житлово-комунального господарства міської ради (Кривенко В. Г.) до 16 грудня 2012 року забезпечити святкове оформлення міста та встановлення Головної ялинки міста на Красній площі до 19 грудня 2012 року.

 4. Управлінням міської ради: житлово-комунального господарства (Кривенко В. Г.), культури (Васюта О. П.), освіти (Купріяненко В. П.), архітектури та містобудування (Калюжний С. С.) забезпечити урочисте відкриття Головної ялинки міста на Красній площі  22 грудня 2012 року.

 5. Управлінням міської ради: освіти (Купріяненко В. П.), культури (Васюта О. П.), стратегічного розвитку міста та туризму (Атрощенко  Б. Ф.) та відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.) забезпечити організацію і проведення новорічного карнавалу «Мороз-парад-2013» у день відкриття Головної ялинки міста. 

 6. Управлінню споживчого ринку та підприємництва міської ради (Сидоренко В. В.) забезпечити проведення передноворічного святкового ярмарку на Красній площі 22 грудня 2012 року. 

 7. Управлінню архітектури та містобудування міської ради (Калюжний С. С.) до 7 грудня 2012 року розробити:

- план розташування  новорічних експозицій і об'єктів на Красній площі та внести пропозиції щодо святкового оформлення міста,

- план розміщення об’єктів торгівлі під час проведення передноворічного святкового ярмарку на Красній площі 22 грудня 2012 року.

 8. Деснянській та Новозаводській районним у місті Чернігові радам (Атрощенко О. А., Горбань Ю. В.) забезпечити урочисте відкриття новорічних ялинок у мікрорайонах міста та проведення новорічних заходів для дітей з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які виховуються у багатодітних та малозабезпечених родинах.

 9. Управлінню освіти міської ради (Купріяненко В. П.) забезпечити проведення конкурсу на кращу новорічну іграшку серед учнів шкіл міста «Вогні новорічної ялинки – 2013».

 10. Комунальному підприємству «Міський Палац культури» Чернігівської міської ради (Кирилюк А. В.) забезпечити проведення новорічної ялинки за участю міського голови 29 грудня 2012 року.

 11. Управлінням міської ради: культури (Васюта О. П.), освіти (Купріяненко В. П.) `та відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.) забезпечити проведення Третього міського різдвяного фестивалю «Чернігівська коляда-2013».

 12. Управлінню споживчого ринку та підприємництва міської ради (Сидоренко В. В.) організувати торгівлю сувенірною продукцією, кондитерськими виробами, продукцією ресторанного господарства та надання послуг у сфері розваг та відпочинку біля Новорічної ялинки на Красній площі з 19 грудня 2012 року до 19 січня 2013 року.

 13. Управлінням міської ради: споживчого ринку та підприємництва (Сидоренко В. В.), житлово-комунального господарства (Кривенко В. Г.), освіти (Купріяненко В. П.), охорони здоров’я (Бойко Ю. І.), культури      (Васюта О. П.), економіки (Максименко Л. В.), відділам міської ради: по фізичній культурі та спорту (Стецько О. М.),  у справах сім’ї та молоді (Голуб В. Л.), Деснянській та Новозаводській районним у місті Чернігові радам (Атрощенко О. А., Горбань Ю. В.) провести конкурс на краще новорічне оформлення: вітрин магазинів, фасадів та прилеглих до них територій об'єктів торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування населення, загальноосвітніх шкіл міста, закладів культури і спорту, медичних закладів, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

 14. Зазначеним управлінням та відділам міської ради, районним у місті Чернігові радам затвердити положення щодо проведення та підбиття підсумків конкурсу на краще новорічне оформлення: вітрин магазинів, фасадів та прилеглих до них територій об'єктів торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування населення, загальноосвітніх шкіл міста, закладів культури і спорту, медичних закладів, будівель органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Підсумки конкурсу на краще новорічне оформлення установ та організацій розглянути до 28 грудня 2012 року на засіданні організаційного комітету з підготовки та проведення загальноміських новорічних та різдвяних свят.

 15. Відділу по фізичній культурі та спорту міської ради (Стецько О. М.)  забезпечити проведення святкових спортивних заходів.

 16. Відділу у справах сім’ї та молоді міської ради (Голуб В. Л.) забезпечити проведення святкових заходів у клубах за місцем проживання.

 17. Управлінням міської ради: культури (Васюта О. П.), освіти (Купріяненко В. П.), житлово-комунального господарства (Кривенко В. Г.), Чернігівському міському відділу УМВС України в Чернігівській області (Алістратов О. В.), Чернігівському міському управлінню Головного управління МНС України в Чернігівській області (Бреус Ю. В.), комунальному підприємству «Центральний парк культури та відпочинку» Чернігівської міської ради (Хольченков В. Є.) та комунальному клубному закладу «Палац культури художньої творчості дітей, юнацтва та молоді» (Вінниченко М. М.) забезпечити проведення загальноміського свята «Новорічний серпантин-2013» на Красній площі в ніч з 31 грудня 2012 року на 1 січня 2013 року.

18.Чернігівському міському відділу УМВС України в Чернігівській області (Алістратов О. В.) забезпечити:

охорону громадського порядку при проведенні святкових масових заходів у період з 19 грудня 2012 року до 13 січня 2013 року включно;

дотримання правопорядку під час проведення новорічного карнавалу «Мороз-парад-2013» та відкриття Головної ялинки міста 22 грудня 2012 року.  

19. Відділенню ДАІ у м. Чернігові (Ступак І. Л.):

- перекрити рух транспортних засобів на ділянці від перехрестя проспект Миру – вулиця Шевченка до перехрестя проспект Миру – вулиця Гетьмана Полуботка та в зворотному напрямку на ділянці від перехрестя проспект Миру – вулиця Магістратська до перехрестя проспект Миру – вулиця Шевченка з 16 грудня 2012 року до 20 січня 2013 року;

- перекрити рух транспортних засобів по маршруту проходження колони під час проведення новорічного карнавалу «Мороз-парад-2013» 22 грудня 2012 року від перехрестя проспект Миру – вул. Щорса до Красної площі з 15.00 до 16.00.

20. Управлінню охорони здоров’я міської ради (Бойко Ю. І.) забезпечити медичний супровід заходів з масовим перебуванням дітей.

21. Управлінню транспорту та зв'язку міської ради (Воронін В. В.):

- внести тимчасові зміни до схем міських автобусних маршрутів № 10 «Пивзавод – завод «Силікат» та № 33 «Епіцентр – Річковий порт» на період з 16 грудня 2012 року до 20 січня 2012 року, чим передбачити припинення руху автобусів цих маршрутів через Красну площу;

- спільно з перевізниками, автобуси яких працюють на міських маршрутах, забезпечити транспортне сполучення у місті в святкові дні, приділивши особливу увагу перевезенням мешканців міста у новорічну ніч 31 грудня 2012 року та 1 січня 2013 року.

  22. Чернігівському міському відділу управління МНС України в Чернігівській області (Бреус Ю. В.) забезпечити перевірку закладів культури та 

 загальноосвітніх шкіл міста, місць з масовим перебуванням людей щодо дотримання належного протипожежного стану під час  проведення новорічних заходів та феєрверків. 

 23. Управлінню культури міської ради (Васюта О. П.) провести оплату видатків на проведення загальноміських новорічних заходів згідно із затвердженими кошторисними призначеннями на 2013 рік.

 24. Управлінню стратегічного розвитку міста та туризму міської ради (Атрощенко  Б. Ф.), відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.), комунальному підприємству «Телерадіоагенство «Новий Чернігів» Чернігівської міської ради (Капустян О. І.),  комунальному підприємству  «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) забезпечити висвітлення заходів, пов’язаних з підготовкою, проведенням новорічних і різдвяних свят та підбиттям підсумків конкурсу на краще новорічне оформлення: вітрин магазинів, фасадів та прилеглих до них територій об'єктів торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування населення, загальноосвітніх шкіл міста, закладів культури і спорту, медичних закладів, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

 25. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 Міський голова                                                                                            О. В. Соколов

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!