Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
13 грудня 2012 р.

Розпорядження міського голови "Про скликання двадцять восьмої сесії Чернігівської міської ради шостого скликання


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 12 грудня 2012 року                                                                                  № 224-р

 


Про скликання двадцять восьмої
сесії Чернігівської міської ради
шостого скликання

 

1. Відповідно до пункту 8 частини третьої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" скликати двадцять восьму сесію міської ради шостого скликання 26 грудня 2012 року о 10 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7).

2. Внести на розгляд сесії такі питання:

2.1.   Про внесення змін до рішення міської ради від 30 листопада 2010 року "Про обрання голови постійної комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету і затвердження складу комісії" (2 сесія 6 скликання).

2.2. Про Програму економічного і соціального розвитку міста Чернігова на 2013 рік.

2.3. Про Програму підтримки малого та середнього підприємництва у м. Чернігові на 2013 – 2014 роки.

2.4. Про Програму організації і проведення у 2013 році оплачуваних громадських робіт для незайнятих громадян м. Чернігова.

2.5. Про Програму молодіжного житлового кредитування в місті Чернігові на 2013 – 2017 роки.

2.6. Про Програму з інформаційного забезпечення населення  м. Чернігова друкованим засобом масової інформації газетою "Чернігівські відомості" комунального підприємства "Редакція Чернігівської міської газети "Чернігівські відомості" Чернігівської міської ради на 2013 – 2015 роки.

2.7. Про Програму з інформаційного забезпечення населення регіону засобами телебачення та інтернету комунальним підприємством "Телерадіоагенство "Новий Чернігів" Чернігівської міської ради на 2013 – 2015 роки.

2.8. Про Програму підтримки громадських організацій інвалідів, ветеранів, багатодітних родин, Центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних і туристично-інформаційного центру у м. Чернігові на      2013 рік.

2.9. Про внесення змін до Програми поліпшення екологічного стану м. Чернігова на 2011 – 2015 роки.

2.10. Про відмову у придбанні частки у спільній частковій власності.

2.11. Про розгляд звернень юридичних осіб щодо надання пільг зі сплати земельного податку у 2013 році.

2.12. Про затвердження переліків об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, які підлягають приватизації у  2013 році.

2.13. Про виплату орендарю вартості невід’ємних поліпшень, здійснених за час оренди.

2.14. Про надання дозволу на розроблення проекту Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для проводження підприємницької діяльності в м. Чернігові.

2.15. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від  28 грудня 2011 року "Про міській бюджет на 2012 рік" (16 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями ( 17 сесія, 18 сесія, 19 сесія, 20 сесія, 21 сесія,  23 сесія, 24 сесія, 25 сесія, 26 сесія, 27 сесія 6 скликання).

2.16. Про міський бюджет на 2013 рік.

2.17. Про Порядок організації роботи учасників Центру надання адміністративних послуг м. Чернігова.

2.18. Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури.

2.19. Про затвердження Стратегічної Програми розвитку цілісного майнового комплексу – об’єкта теплопостачання житлового фонду та соціальної сфери (котельні, теплопункти, елеваторні вузли та мережі) на 2013-2022 роки.

2.20. Про передачу нежитлової будівлі по вул. Київській, 9 у державну власність.

2.21. Про безоплатну передачу нежитлової будівлі по вул. Коцюбинського, 37.

2.22. Про надання згоди комунальному позашкільному навчальному закладу "Дитячо-юнацька спортивна школа "Атлет" Чернігівської міської ради, комунальному позашкільному навчальному закладу "Дитячо-юнацька спортивна школа "Чемпіон" Чернігівської міської ради, " комунальному позашкільному навчальному закладу Дитячо-юнацька спортивна школа "Чернігів" Чернігівської міської ради, комунальному позашкільному навчальному закладу "Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з футболу "Десна" Чернігівської міської ради на колективне членство в Чернігівській обласній організації фізкультурно-спортивного товариства "Україна".

2.23. Про врегулювання деяких питань пов’язаних з наданням земельних ділянок.

2.24. Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

2.25. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), будівництва індивідуального гаража, надання дозволів на розроблення технічної документації із землеустрою та затвердження проектів відведення зі зміни цільового призначення власних земельних ділянок.

2.26. Про передачу земельних ділянок в оренду громадян для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), городництва, будівництва і обслуговування індивідуальних гаражів та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою зі зміни цільового призначення орендованої земельної ділянки.

2.27. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

2.28. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою на земельні ділянки громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за давністю користування.

2.29. Про надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова.

2.30. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним особам в межах м. Чернігова.

2.31. Про депутатські запити.

2.32. Різне.

3. На сесію запросити заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голів Деснянської та Новозаводської районних у                м. Чернігові рад, керівників структурних підрозділів міської ради, міських органів державної виконавчої влади, комунальних підприємств міської ради, представників засобів масової інформації.

4. Керівникам структурних підрозділів міської ради своєчасно та якісно підготувати матеріали на пленарне засідання міської ради.

5. Організаційному відділу міської ради (Лишафай Ф. І.), відділу сприяння діяльності депутатів міської ради (Скоробагатько Л. І.), загальному відділу міської ради (Редік А. В.), відділу господарського та транспортного забезпечення міської ради (Корнієнко М. М.), відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.), відділу програмного та комп'ютерного забезпечення міської ради (Скумін О. М.) забезпечити організаційно-технічне проведення сесії міської ради.

 

 

Міський голова                                                                     О. В. Соколов

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!