Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
27 листопада 2012 р.

Розпорядження міського голови "Про скликання двадцять сьомої сесії Чернігівської міської ради шостого скликання"УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 від 19 листопада 2012 року                                                                                       № 208-р

Про скликання двадцять сьомої
сесії Чернігівської міської ради
шостого скликання

 1. Відповідно до пункту 8 частини третьої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" скликати двадцять сьому сесію міської ради шостого скликання 30 листопада 2012 року о 10 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7).

2. Внести на розгляд сесії такі питання:

2.1.  Про міську Програму розвитку архівної справи на 2013-2015 роки.

2.2. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 31.01.2011 "Про Програму розвитку туристичної галузі й міжнародних відносин міста Чернігова та сприяння залученню інвестицій на 2011-2012 роки" (5 сесія 6 скликання) зі змінами та доповненнями (8 сесія, 16 сесія 18 сесія 6 скликання).

2.3. Про Програму розвитку туристичної галузі й міжнародних відносин міста Чернігова та сприяння залученню інвестицій на 2013-2014 роки.

2.4. Про виконання міського бюджету за 9 місяців 2012 року.

2.5. Про використання коштів резервного фонду міського бюджету за 9 місяців 2012 року.

2.6. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 28 грудня 2011 року "Про міській бюджет на 2012 рік" (16 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями ( 17 сесія, 18 сесія, 19 сесія, 20 сесія, 21 сесія, 23 сесія, 24 сесія, 25 сесія, 26 сесія 6 скликання).

2.7. Про внесення змін до рішення міської ради від 24 червня 2011 року "Про місцеві податки і збори" (10 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (16 сесія, 18 сесія, 20 сесія 6 скликання).

2.8. Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна у місті Чернігові на 2013 рік.

2.9. Про здійснення запозичення до міського бюджету міста Чернігова.

2.10. Про План діяльності Чернігівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік.

2.11. Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг м. Чернігова.

2.12. Про внесення змін до Положення про управління капітального будівництва Чернігівської міської ради.

2.13. Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова житлового фонду та об'єктів соціальної інфраструктури.

2.14. Про надання згоди на відчуження майна.

2.15. Про надання дозволу на списання приміщення спортивного залу старого корпусу колегіуму № 11.

2.16. Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

2.17. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою та затвердження проекту відведення зі зміни цільового призначення власної земельної ділянки.

2.18. Про передачу земельних ділянок в оренду громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), городництва, обслуговування гаражів та надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою.

2.19. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою на земельні ділянки громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за давністю користування.

2.20. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), будівництва індивідуальних гаражів та городництва.

2.21. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою зі зміни цільового призначення земельних ділянок громадян.

2.22. Про надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова та надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою.

2.23. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним особам в межах м. Чернігова.

2.24. Про депутатські запити.

2.25. Різне.

3. На сесію запросити заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голів Деснянської та Новозаводської районних у м. Чернігові рад, керівників структурних підрозділів міської ради, міських органів державної виконавчої влади, комунальних підприємств міської ради, представників засобів масової інформації.

4. Керівникам структурних підрозділів міської ради своєчасно та якісно підготувати матеріали на пленарне засідання міської ради.

5. Організаційному відділу міської ради (Лишафай Ф. І.), відділу сприяння діяльності депутатів міської ради (Скоробагатько Л. І.), загальному відділу міської ради (Редік А. В.), відділу господарського та транспортного забезпечення міської ради (Корнієнко М. М.), відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.), відділу програмного та комп'ютерного забезпечення міської ради (Скумін О. М.) забезпечити організаційно-технічне проведення сесії міської ради.

 

Міський голова                                                                     О. В. Соколов

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!