Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
29 грудня 2011 р.

Розпорядження міського голови "Про заходи щодо підготовки і проведення Всеукраїнського перепису населення"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 від 21 грудня 2011 року                                                                                                 № 252-р

Про заходи щодо підготовки і 
проведення Всеукраїнського
перепису населення

 Відповідно до пункту 1 частини третьої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2011 року № 1205 "Про заходи щодо підготовки і проведення Всеукраїнського перепису населення", розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 12 грудня 2011 року № 442 "Про заходи щодо підготовки і проведення Всеукраїнського перепису населення":

1. Утворити Чернігівську міську комісію з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення у складі згідно з додатком.

2. Затвердити Положення про Чернігівську міську комісію з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення, що додається.

3. Заступникам міського голови, виконавчим органам міської, Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад, міським органам виконавчої влади, комунальним підприємствам міської ради відповідно до своїх повноважень сприяти Головному управлінню статистики у Чернігівській області в підготовці та проведенні Всеукраїнського перепису населення (далі – Перепис).

4. Виконавчим органам Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад (Горбань Ю. В., Атрощенко О. А.):

4.1. Забезпечити систематичний контроль за ходом підготовчих робіт до Перепису та надавати органам державної статистики всебічну допомогу в організації і проведенні перепису населення.

4.2. Сприяти органам державної статистики в проведенні робіт зі складання квартальних списків житлових будинків та житлових приміщень в інших будівлях.

4.3. Разом з управлінням архітектури та містобудування й управлінням житлово-комунального господарства міської ради уточнити межі міста Чернігова з упорядкуванням назв вулиць, провулків, нумерації кварталів, будинків та квартир.

5. Фінансовому управлінню, управлінню житлово-комунального господарства міської ради (Бистров В. Е., Кривенко В. Г.) передбачити у міському бюджеті на 2012 рік кошти на виготовлення необхідної кількості покажчиків із назвами вулиць та номерних знаків на будинки, забезпечити їх встановлення.

6. Чернігівському міському відділу УМВС України в Чернігівській області (Алістратов О. В.) забезпечити проведення перевірок правильності та повноти обліку населення, яке проживає у місті.

7. Управлінню охорони здоров’я, управлінню освіти, відділу у справах сім’ї та молоді міської ради, Чернігівському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управлінням праці та соціального захисту населення, службам у справах дітей Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад (Бойко Ю. І., Купріяненко В. П., Кузнецова-Молодчая Т. С., Максименко В. М., Марчук І. П., Науменко К. П., Зінченко О. Г.) провести роботу, пов’язану з підготовкою до Перепису, та забезпечити проведення перепису осіб, які постійно перебувають у закладах охорони здоров’я та установах і закладах соціального обслуговування, а також осіб, місце проживання (перебування) яких зареєстровано за місцезнаходженням центру обліку бездомних осіб, де вони перебувають на обліку, або закладу для бездомних осіб, де їм надається тимчасовий притулок.

8. Головному управлінню статистики у Чернігівській області періодично інформувати міську комісію про хід роботи з підготовки та проведення Перепису у м. Чернігові, у разі необхідності ініціювати скликання її засідань.

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови – керуючого справами виконкому Віхрова С. Г.

 

 Міський голова                                                                                          О. В. Соколов

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!