Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
20 грудня 2011 р.

Розпорядження міського голови "Про скликання шістнадцятої сесії Чернігівської міської ради шостого скликання"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 12 грудня 2011 року                                                                                     № 244-р

 


Про скликання шістнадцятої
сесії Чернігівської міської ради
шостого скликання

 

1. Відповідно до пункту 8 частини третьої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" скликати шістнадцяту сесію міської ради шостого скликання 28 грудня 2011 року о 10 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7).

2. Внести на розгляд сесії такі питання:

2.1. Про Програму економічного і соціального розвитку міста Чернігова на 2012 рік.

2.2. Про Програму зайнятості населення м. Чернігова на 2012-2014 роки.

2.3. Про Програму організації і проведення у 2012 році оплачуваних громадських робіт для безробітних громадян м. Чернігова.

2.4. Про Програму підтримки громадських організацій інвалідів, ветеранів, багатодітних родин, Центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних і туристично-інформаційного центру у м Чернігові на             2012 рік.

2.5. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від  28 грудня 2010 року “Про міський бюджет на 2011 рік” (4 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (7 сесія, 10 сесія, 11 сесія, 12 сесія, 14 сесія,                15 сесія 6 скликання).

2.6. Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна у місті Чернігові на 2012 рік.

2.7. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від  24 червня 2011 року “Про місцеві податки і збори” (10 сесія 6 скликання).

2.8. Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади міста Чернігова житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури.

2.9. Про затвердження переліків об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, які підлягають приватизації у 2012 році.

2.10. Про затвердження Порядку списання безнадійної заборгованості з орендної плати, неустойки (пені), нарахованих за договорами оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади   м. Чернігова.

2.11. Про Тимчасовий порядок використання території м. Чернігова та скасування рішень міської ради.

2.12. Про внесення змін до Генерального плану міста щодо розміщення багатоквартирної житлової забудови на території військового містечка № 1 по вулиці Михалевича.

2.13. Про внесення змін до рішення міської ради від 25 грудня  2009 року “Про затвердження Тимчасового порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом прибудованих лоджій (балконів) до жилих приміщень у багатоквартирних житлових будинках, споруджених без дозволу на виконання будівельних робіт та про внесення змін до рішення міської ради від 19 червня 2002 року “Про визначення повноважень, які здійснюють районні у місті ради та їх виконавчі органи” (3 сесія  4 (24) скликання) зі змінами та доповненнями (5 сесія 5 скликання) у частині продовження дії Тимчасового порядку.

2.14. Про визнання таким, що втратило чинність, рішення міської ради від 30 березня 2010 року “Про порядок видачі дозволів на розміщення на території об’єктів благоустрою і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення у м. Чернігові” (48 сесія 5 скликання).

2.15. Про внесення змін до рішення міської ради від 30 листопада  2011 р. “Про Програму покращання покриття доріг та проїздів у житловій забудові м. Чернігова на 2012-2016 роки” (15 сесія 6 скликання).

2.16. Про внесення змін до Програми розвитку туристичної галузі й міжнародних відносин міста Чернігова та сприяння залученню інвестицій на 2011-2012 роки.

2.17. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

2.18. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою.

2.19. Про передачу земельних ділянок в оренду громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

2.20. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

2.21. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою на земельні ділянки громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва за давністю користування.

2.22. Про надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова.

2.23. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах  м. Чернігова.

2.24. Про розгляд звернень юридичних осіб щодо надання пільг зі сплати земельного податку у 2012 році та про внесення змін до рішення міської ради від 28.12.2010 "Про розгляд звернень юридичних осіб щодо надання пільг зі сплати земельного податку у 2011 році" (4 сесія  6 скликання).

2.25. Про депутатські запити.

2.26. Різне.

3. На сесію запросити заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голів Деснянської та Новозаводської районних у м. Чернігові рад, керівників структурних підрозділів міської ради, міських органів державної виконавчої влади, комунальних підприємств міської ради, представників засобів масової інформації.

4. Керівникам структурних підрозділів міської ради своєчасно та якісно підготувати матеріали на пленарне засідання міської ради.

5. Організаційному відділу міської ради (Лишафай Ф. І.), відділу сприяння діяльності депутатів міської ради (Скоробагатько Л. І.), загальному відділу міської ради (Редік А. В.), відділу господарського та транспортного забезпечення міської ради (Корнієнко М. М.), відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.), відділу програмного та комп'ютерного забезпечення міської ради (Скумін О. М.) забезпечити організаційно-технічне проведення сесії міської ради.

 

 

 

Міський голова                                                                     О. В. Соколов

 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!