Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
19 грудня 2011 р.

Розпорядження міського голови "Про підготовку цивільної оборони (цивільного захисту) міста Чернігова у 2012 році"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 від 12 грудня 2011 року                                                                                              242-р

Про підготовку цивільної
оборони (цивільного захисту)
міста Чернігова у 2012 році

 Відповідно до статті 36 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та на виконання вимог Закону України "Про Цивільну оборону України", Положення "Про Цивільну оборону України", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 1994 року №299, розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 14 листопада 2011 року № 387 "Про підготовку цивільної оборони (цивільного захисту) області у 2012 році" та з метою забезпечення готовності органів управління, сил і засобів системи цивільного захисту міста до проведення ефективних заходів захисту населення при виникненні надзвичайних ситуацій, а також забезпечення готовності системи цивільної оборони в особливий період:

1.Затвердити:

1.1.Основні завдання цивільної оборони (цивільного захисту) міста Чернігова у 2012 році, що додаються.

1.2.План основних заходів з підготовки цивільної оборони (цивільного захисту) міста Чернігова у 2012 році, що додається.

1.3.Організаційно-методичні вказівки з питань навчання населення міста Чернігова діям у надзвичайних ситуаціях на 2012 рік, що додаються.

1.4.План-графік проведення на підприємствах, в установах та організаціях міста спеціальних об’єктових навчань, тренувань з цивільного захисту та навчально-тренувальних занять на потенційно-небезпечних об’єктах з відпрацюванням дій за можливими аварійними ситуаціями у 2012 році, що додається.

2.Комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту здійснювати відповідно до витягу з плану комплектування на 2012 рік, згідно з додатком.

3.Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради (Кузнєцов О. О.) протягом 2012 року організувати і забезпечити постійний контроль за виконанням зазначених вище документів.

4.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Сеньковича М. О.


Міський голова                                                                                    О. В. Соколов 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!