Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
19 грудня 2011 р.

Розпорядження міського голови "Про розподіл обсягу додаткової дотації з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 від 12 грудня 2011 року                                                                                              № 241-р

Про розподіл обсягу додаткової
дотації з державного бюджету на
вирівнювання фінансової
забезпеченості місцевих бюджетів 

 Відповідно до пункту 20 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, керуючись статтями 23 Бюджетного кодексу України та пунктом 24 рішення Чернігівської міської ради від 28 грудня 2010 року “Про міський бюджет на 2011 рік” (4 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (7 сесія, 10 сесія, 11 сесія, 12 сесія, 14 сесія, 15 сесія 6 скликання), на підставі розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 12.12.2011 року № 445 “Про розподіл коштів” та постанови Кабінету Міністрів України від 31.10.2011 № 1142 “Про перерозподіл деяких видатків, передбачених у 2011 році Міністерству фінансів, та внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України”:

1. Внести зміни до показників доходної та видаткової частин міського бюджету міста Чернігова на 2011 рік із внесенням відповідних змін до додатків 1, 2, 3 до рішення Чернігівської міської ради від 28 грудня  2010 року “Про міський бюджет на 2011 рік” (4 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (7 сесія, 10 сесія, 11 сесія, 12 сесія, 14 сесія, 15 сесія 6 скликання) та розподілити додатковий річний обсяг додаткової дотації з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів на оплату праці працівників бюджетних установ згідно з додатками 1, 2 до цього розпорядження з наступним урахуванням при внесенні змін до міського бюджету на поточний рік на черговій сесії міської ради.

2. Фінансовому управлінню Чернігівської міської ради (Бистров В. Е.) внести відповідні зміни до показників міського бюджету на 2011 рік з наступним затвердженням на черговій сесії міської ради.

3. Головним розпорядникам коштів міського бюджету: управління освіти міської ради (Купріяненко В. П.), управління охорони здоров'я міської ради (Бойко Ю. І.) забезпечити цільове використання коштів за рахунок виділеного додаткового обсягу зазначеної вище дотації на нарахування заробітної плати за обов’язковими виплатами працівникам бюджетних установ.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на постійну ко-місію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюд-жету (Москаленко І. І.) та секретаря Чернігівської міської ради Шеремета О. С.

 

 Міський голова                                                                                          О. В. Соколов

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!