Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
24 листопада 2011 р.

Розпорядження міського голови "Про проведення загальноміських новорічних та різдвяних свят"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 22 листопада 2011 року                                                                            № 226-р

 


Про проведення загальноміських
новорічних та різдвяних свят

 

Керуючись статтею 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання рішення міської ради від 31 березня 2011 року “Про Міську комплексну програму “Культура і мистецтво Чернігова. 2011-2015 роки” (сьома сесія шостого скликання) та з метою якісної підготовки і проведення загальноміських новорічних та різдвяних свят:

1. Затвердити склад організаційного комітету з підготовки та проведення загальноміських новорічних та різдвяних свят згідно з додатком.

2. Управлінню культури міської ради  (Васюта О. П.) до 10 грудня 2011 року:

- узагальнити план загальноміських новорічних заходів;

- розробити сценарій відкриття Головної ялинки міста.

3. Управлінням міської ради: житлово-комунального господарства (Кривенко В. Г.), культури (Васюта О. П.), освіти (Купріяненко В. П.), архітектури та містобудування (Павлінська Л. В.) забезпечити урочисте відкриття Головної ялинки міста на Красній площі  23 грудня 2011 року.

4. Деснянській та Новозаводській районним у місті Чернігові радам (Атрощенко О. А., Горбань Ю. В.) забезпечити урочисте відкриття новорічних ялинок у мікрорайонах міста та проведення новорічних заходів для дітей з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які виховуються у багатодітних та малозабезпечених родинах.

5. Управлінням міської ради: культури (Васюта О. П.), освіти (Купріяненко В. П.), житлово-комунального господарства (Кривенко В. Г.), Чернігівському міському відділу УМВС України в Чернігівській області (Алістратов О. В.), Чернігівському міському управлінню Головного управління МНС України в Чернігівській області (Бреус Ю. В.),  комунальному підприємству “Центральний парк культури та відпочинку” Чернігівської міської ради (Хольченков В. Є.) та комунальному клубному закладу “Палац культури художньої творчості дітей, юнацтва та молоді” (Вінниченко М. М.) забезпечити проведення загальноміського свята “Новорічний серпантин-2012” на Красній площі  в ніч з 31 грудня 2011 року на 1 січня 2012 року.

6. Управлінню освіти міської ради (Купріяненко В. П.) забезпечити проведення конкурсу на кращу новорічну іграшку серед учнів шкіл міста “Вогні новорічної ялинки – 2012”.

7. Управлінням міської ради: освіти (Купріяненко В. П.), культури (Васюта О. П.) та відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.) забезпечити організацію і проведення новорічного карнавалу “Мороз-парад-2012” у день відкриття Головної ялинки міста. Чернігівському міському відділу УМВС України в Чернігівській області (Алістратов О. В.) забезпечити дотримання правопорядку під час проведення новорічного карнавалу “Мороз-парад-2012” та відкриття Головної ялинки міста. 

8. Управлінням міської ради: культури (Васюта О. П.), освіти (Купріяненко В. П.) та відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.) забезпечити проведення Другого різдвяного фестивалю “Чернігівська коляда-2012”.

9. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.), управлінню культури міської ради (Васюта О. П.) і відділу звернень громадян та соціальних питань міської ради (Кухаренко С. І.) забезпечити проведення благодійної акації “Світ очима дітей” 19 грудня 2011 року.

10. Комунальному підприємству “Міський Палац культури” Чернігівської міської ради (Кирилюк А. В.) забезпечити проведення новорічної ялинки за участю міського голови 29 грудня 2011 року.

11. Управлінню архітектури та містобудування міської ради (Павлінська Л. В.) до 30 листопада 2011 року розробити план розташування новорічних експозицій і об'єктів на Красній площі та внести пропозиції щодо святкового оформлення міста.

12. Управлінням міської ради: споживчого ринку та підприємництва (Сидоренко В. В.), житлово-комунального господарства (Кривенко В. Г.), освіти (Купріяненко В. П.), охорони здоров’я (Бойко Ю. І.), культури (Васюта О. П.), економіки (Максименко Л. В.), відділам міської ради: по фізичній культурі та спорту (Стецько О. М.),  у справах сім’ї та молоді (Голуб В. Л.), Деснянській та Новозаводській районним у місті Чернігові радам (Атрощенко О. А., Горбань Ю. В.) провести конкурс на краще новорічне оформлення: вітрин магазинів, фасадів та прилеглих до них територій об'єктів торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування населення, загальноосвітніх шкіл міста, закладів культури і спорту, медичних закладів, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Зазначеним управлінням та відділам міської ради, районним у місті Чернігові радам затвердити положення щодо проведення та підбиття підсумків конкурсу на краще новорічне оформлення: вітрин магазинів, фасадів та прилеглих до них територій об'єктів торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування населення, загальноосвітніх шкіл міста, закладів культури і спорту, медичних закладів, будівель органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Підсумки конкурсу на краще новорічне оформлення установ та організацій розглянути до 28 грудня 2011 року на засіданні організаційного комітету з підготовки та проведення загальноміських новорічних та різдвяних свят.

13. Відділу по фізичній культурі та спорту міської ради (Стецько О. М.)  забезпечити проведення святкових спортивних заходів (за окремим планом).

14. Відділу у справах сім’ї та молоді міської ради (Голуб В. Л.) забезпечити проведення святкових заходів у клубах за місцем проживання (за окремим планом).

15. Управлінню житлово-комунального господарства міської ради (Кривенко В. Г.) до 15 грудня 2011 року  забезпечити святкове оформлення міста.

16. Чернігівському міському відділу УМВС України в Чернігівській області (Алістратов О. В.) забезпечити охорону громадського порядку при проведенні святкових масових заходів у період з 16 грудня 2011 року до 19 січня 2012 року включно.

17. Управлінню охорони здоров’я міської ради (Бойко Ю. І.) забезпечити медичний супровід заходів з масовим перебуванням дітей (за окремим графіком).

18. Управлінню транспорту та зв'язку міської ради (Воронін В. В.):

- внести тимчасові зміни до схем міських автобусних маршрутів № 10 “Пивзавод - завод “Силікат” та № 33 “Вулиця Кільцева - Річковий порт” на період з 23 грудня 2011 року до 19 січня 2012 року, чим передбачити припинення руху автобусів цих маршрутів через Красну площу;

- спільно з перевізниками, автобуси яких працюють на міських маршрутах, забезпечити транспортне сполучення у місті в святкові дні, приділивши особливу увагу перевезенням мешканців міста у новорічну ніч 31 грудня 2011 року та 1 січня 2012 року.

19. Чернігівському міському управлінню Головного управління МНС України в Чернігівській області (Бреус Ю. В.) забезпечити перевірку закладів культури та загальноосвітніх шкіл міста, місць з масовим перебуванням людей щодо дотримання належного протипожежного стану під час  проведення новорічних заходів та феєрверків.

20. Відділенню ДАІ у м. Чернігові (Червоний О. М.) перекрити рух транспортних засобів на ділянці від перехрестя проспект Миру - вулиця Преображенська до ділянки проспект Миру - вулиця Гетьмана Полуботка та в зворотному напрямку на ділянці від перехрестя проспект Миру - вулиця Магістратська до перехрестя проспект Миру - вулиця Шевченка  з 23 грудня 2011 року до 19 січня 2012 року.

21. Управлінню культури міської ради (Васюта О. П.) провести оплату видатків на проведення загальноміських новорічних заходів згідно із затвердженими кошторисними призначеннями на 2011 рік.

22. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.), комунальному підприємству “Телерадіоагенство “Новий Чернігів” Чернігівської міської ради (Капустян О. І.),  комунальному підприємству  “Редакція Чернігівської міської газети “Чернігівські відомості” Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) забезпечити широке висвітлення заходів, пов’язаних з підготовкою, проведенням новорічних і різдвяних свят та підбиттям підсумків конкурсу на краще новорічне оформлення: вітрин магазинів, фасадів та прилеглих до них територій об'єктів торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування населення, загальноосвітніх шкіл міста, закладів культури і спорту, медичних закладів, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

23. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Міський голова                                                                                      О. В. Соколов

 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!