Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
21 листопада 2011 р.

Розпорядження міського голови "Про скликання п’ятнадцятої сесії Чернігівської міської ради шостого скликання"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 16 листопада 2011 року                                                                                № 220-р

 


Про скликання п’ятнадцятої
сесії Чернігівської міської ради
шостого скликання

 

1. Відповідно до пункту 8 частини третьої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" скликати п’ятнадцяту сесію міської ради шостого скликання 30 листопада 2011 року о 10 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7).

2. Внести на розгляд сесії такі питання:

2.1. Про внесення змін до рішення міської ради від 30 листопада 2010 року «Про обрання голови постійної комісії міської ради з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин і затвердження складу комісії» (2 сесія 6 скликання).

2.2. Про внесення змін і доповнень до рішень міської ради від  28 лютого 2011 року "Про Положення про виконавчі органи міської ради " (6 сесія 6 скликання), від 28 лютого 2011 року "Про затвердження Положення про Чернігівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді" (6 сесія 6 скликання) та від 31 березня 2011 року "Про Положення про виконавчі органи міської ради" (7 сесія 6 скликання).

2.3. Про внесення змін до рішення міської ради від 17 грудня  2010 року «Про Програму підтримки громадських організацій інвалідів, ветеранів, багатодітних родин та Центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних у м. Чернігові на 2011 рік» (3 сесія 6 скликання) зі змінами та доповненнями (6 сесія, 11 сесія 6 скликання).

2.4. Про внесення змін  і доповнень до рішення міської ради від 28 грудня 2010 року «Про міський бюджет на 2011 рік» (4 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (7 сесія, 10 сесія, 11 сесія, 12 сесія, 14 сесія 6 скликання).

2.5. Про зменшення річного оподатковуваного доходу за 2011 рік.

2.6. Про Програму інформатизації виконавчих органів Чернігівської міської ради на 2012-2015 роки.

2.7. Про Програму «Міський енергетичний план м. Чернігова  на 2012-2015 роки».

2.8. Про міську цільову Програму розвитку освіти м. Чернігова «Освіта в житті нашого міста» на 2012-2016 роки.

2.9. Про цільову Програму освітлення м. Чернігова на   2012-2014 роки.

2.10. Про Програму покращення покриття доріг та проїздів у житловій забудові м. Чернігова на 2012-2016 роки.

2.11. Про затвердження Звіту про витрачання коштів цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігів за 9 місяців 2011 року.

2.12. Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади міста Чернігова житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури.

2.13. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва та надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою.

2.14. Про передачу земельних ділянок в оренду громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), обслуговування індивідуальних гаражів, городництва.

2.15. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою на земельні ділянки громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за давністю користування.

2.16. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), городництва будівництва індивідуальних гаражів.

2.17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою зі зміни цільового призначення земельної ділянки.

2.18. Про надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова та надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою.

2.19. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах  м. Чернігова.

2.20. Різне.

3. На сесію запросити заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голів Деснянської та Новозаводської районних у  м. Чернігові рад, керівників структурних підрозділів міської ради, міських органів державної виконавчої влади, комунальних підприємств міської ради, представників засобів масової інформації.

4. Керівникам структурних підрозділів міської ради своєчасно та якісно підготувати матеріали на пленарне засідання міської ради.

5. Організаційному відділу міської ради (Лишафай Ф. І.), відділу сприяння діяльності депутатів міської ради (Скоробагатько Л. І.), загальному відділу міської ради (Редік А. В.), відділу господарського та транспортного забезпечення міської ради (Корнієнко М. М.), відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.), відділу програмного та комп'ютерного забезпечення міської ради (Скумін О. М.) забезпечити організаційно-технічне проведення сесії міської ради.

 

 

 

Міський голова                                                                 О. В. Соколов

 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!