Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
7 листопада 2011 р.

Розпорядження міського голови "Про призначення відповідального за проведення процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації"УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

2 листопада 2011 року                                                                                                       № 211-р

 


Про призначення відповідального
за проведення процедури розгляду
та врахування пропозицій громадськості
у проекті містобудівної документації

 

З метою врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації та керуючись статтею 13, пунктом 10 частини 1 статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555:

1. Призначити відповідальними за проведення процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості (громадські слухання) у проекті містобудівної документації «Внесення змін до Генерального плану міста в частині розміщення багатоквартирної житлової забудови в кварталі вулиць Попудренка та Маяковського» (далі – Процедура) начальника управління архітектури та містобудування міської ради Павлінську Л. В. Відповідальному за проведення Процедури здійснити необхідні заходи щодо її організації.

2. Відповідальними за інформаційне забезпечення Процедури визначити: відділ зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.) та комунальне підприємство «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.). Відповідальним за інформаційне забезпечення Процедури здійснити необхідні заходи щодо її реалізації.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Сердюка О. В.

 

 

Міський голова                                                                                   О. В. Соколов

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!