Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
31 жовтня 2011 р.

Розпорядження міського голови "Про проведення міського конкурсу «Кращий підприємець – 2011»"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 27 жовтня 2011 року                                                                                                          № 208-р

Про проведення міського конкурсу
«Кращий підприємець – 2011» 

 З метою вивчення та розповсюдження позитивного досвіду роботи на споживчому ринку міста Чернігова, культури ведення бізнесу, подальшого підвищення рівня якості та культури обслуговування населення, на виконання пункту 5.3.15. Програми підтримки малого підприємництва у місті Чернігові на 2011-2012 роки, затвердженою рішенням Чернігівської міської ради від 17 грудня 2010 року (3 сесія 6 скликання), керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 1. Провести міський конкурс «Кращий підприємець - 2011» (далі – Конкурс).

 2. Затвердити Положення про проведення міського конкурсу «Кращий підприємець - 2011», згідно з додатком 1 та склад міського організаційного комітету з питань його проведення згідно з додатком 2.

 3. Управлінню споживчого ринку та підприємництва міської ради  (Сидоренко В. В.) забезпечити організацію та проведення Конкурсу.

 4. Фінансовому управлінню міської ради (Бистров В. Е.) забезпечити фінансування цього заходу за рахунок коштів міського бюджету, виділених на виконання Програми підтримки малого підприємництва у місті Чернігові на 2011-2012 роки. 

 5. Відділу зв’язків з громадськістю міською ради (Соломаха І. Г.), комунальним підприємствам міської ради «Телерадіоагенство «Новий Чернігів» (Капустян О. І.) та «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» (Мокроусова І. М.) провести роз’яснювальну роботу серед населення міста Чернігова та його гостей, забезпечити інформаційний супровід проведення Конкурсу та його результатів.

 6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Буцка О. В.

 

 Міський голова                                                                                            О. В. Соколов

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!