Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
31 жовтня 2011 р.

Розпорядження міського голови "Про проведення тематичної зустрічі"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

27 жовтня 2011 року                                                                                                     № 207-р

 


Про проведення тематичної зустрічі

 

З метою налагодження співпраці між органами місцевого самоврядування та організаціями підприємців міста, на виконання пункту 5.3.4. Програми підтримки малого підприємництва у місті Чернігові на 2011-2012 роки, затвердженою рішенням Чернігівської міської ради від 17 грудня 2010 року (3 сесія 6 скликання), керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести у листопаді 2011 року тематичну зустріч з представниками організацій підприємців міста і суб’єктами господарювання м. Чернігова з питань змін у чинному законодавстві та співпраці з органами місцевого самоврядування.

2. Управлінню споживчого ринку та підприємництва міської ради  (Сидоренко В. В.) розробити програму проведення тематичної зустрічі та забезпечити організацію її проведення.

3. Рекомендувати державній податковій інспекції м.Чернігова (Уляненко Ф. М.), управлінню Пенсійного фонду України у м.Чернігові (Демченко М. М.), міському центру зайнятості (Зевченко О. О.) підготувати інформаційні матеріали для учасників тематичної зустрічі та визначити представників для проведення заходу.

4. Фінансовому управлінню міської ради (Бистров В. Е.) забезпечити фінансування цього заходу за рахунок коштів міського бюджету, виділених на виконання Програми підтримки малого підприємництва у місті Чернігові на 2011-2012 роки.

5. Відділу зв’язків з громадськістю міською ради (Соломаха І. Г.), комунальним підприємствам міської ради «Телерадіоагенство «Новий Чернігів» (Капустян О. І.) та «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» (Мокроусова І. М.) забезпечити інформаційний супровід проведення заходу.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Буцка О. В.

 

 

Міський голова                                                                       О. В. Соколов

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!