Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
11 липня 2011 р.

Розпорядження міського голови "Про гастролі пересувного цирку-шапіто на воді “Смайл”


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

5 липня 2011 року                                                                                                                   № 135-р

Про гастролі пересувного
цирку-шапіто на воді “Смайл”

 Відповідно до статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, свідоцтва головного управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Чернігівської обласної державної адміністрації про проведення гастрольного заходу від 15 червня 2011 року № 104 (серія ЧР) та згідно з зверненням дирекції державного підприємства “Молодість”  головного управління у справах сім’ї та молоді Київської міської державної адміністрації від 16 червня 2011 року щодо проведення гастролей:

 1. Дозволити роботу пересувного цирку-шапіто на воді “Смайл” у  Центральному парку культури та відпочинку з 25 липня  до  8 серпня 2011 року включно.

 2.  Дирекції  державного підприємства “Молодість” головного управління у справах сім’ї та молоді Київської міської державної адміністрації (Павлов С. В.) до 1 та 10 серпня 2011 року надати управлінню культури міської ради письмовий звіт відповідно до Єдиного банку даних згідно з Законом України “Про організацію гастрольних заходів в Україні”.

 3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Романову А. А.

 

Міський голова                                                                                     О. В. Соколов

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!