Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
17 червня 2011 р.

Розпорядження міського голови "Про проведення загальноміського свята-ярмарку та огляду-конкурсу квітів і плодів "Щастя краси"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

15 червня 2011 року                                                                                            № 127-р

 


Про проведення загальноміського
свята-ярмарку та огляду-конкурсу
квітів і плодів «Щастя краси»

 

Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою привернення уваги широкої громадськості до розвитку міського озеленення та квітникарства:

1. Провести 24 серпня 2011 року на території Центрального парку культури і відпочинку загальноміське свято-ярмарок та огляд-конкурс квітів і плодів «Щастя краси»  (далі – огляд-конкурс) .

2. Затвердити Положення про проведення загальноміського свята-ярмарку та огляду-конкурсу квітів і плодів «Щастя краси» згідно з додатком 1, склад журі огляду-конкурсу згідно з додатком 2 та склад організаційного комітету огляду-конкурсу згідно з додатком 3.

3. Головам Деснянської (Горбань Ю. В.) та Новозаводської (Атрощенко О. А.) районних у місті Чернігові рад сприяти участі підприємств та організацій, розташованих на території району, в огляді-конкурсі квітів і плодів «Щастя краси».

4. Управлінню культури міської ради (Васюта О. П.) до 11 серпня 2011 року підготувати сценарій проведення загальноміського свята-ярмарку та огляду-конкурсу квітів  і плодів «Щастя краси».

5. Управлінню освіти міської ради (Купріяненко В. П.) взяти участь в організації та проведенні виставки, а також залучити колективи шкіл і позашкільних закладів, підпорядкованих управлінню до участі в огляді-конкурсі квітів і плодів «Щастя краси».

6. Управлінню архітектури та містобудування міської ради (Павлінська Л. В.) та комунальному підприємству «Центральний парк культури і відпочинку» міської ради (Хольченков В. Є.) розробити проект розташування експозицій та об’єктів, які забезпечать роботу загальноміського свята-ярмарку та огляду-конкурсу квітів і плодів «Щастя краси» на території Центрального парку культури і відпочинку.

7. Управлінню житлово-комунального господарства міської ради (Кривенко В. Г.) провести організаційну роботу щодо залучення комунальних підприємств міської ради і вуличних комітетів та організацій для проведення огляду-конкурсу квітів і плодів «Щастя краси».

8. Управлінню охорони здоров’я міської ради (Бойко Ю. І.) провести організаційну роботу щодо залучення колективів медичних закладів, підпорядкованих управлінню до участі в огляді-конкурсі квітів і плодів «Щастя краси».

9. Управлінню споживчого ринку та підприємництва міської ради (Сидоренко В. В.) забезпечити організацію святкової торгівлі на період проведення загальноміського свята-ярмарку та огляду-конкурсу квітів і плодів «Щастя краси».

10. Чернігівському міському відділу УМВС України в Чернігівській області (Алістратов О. В.) забезпечити охорону громадського порядку, збереження виставкових експозицій та торгівельних наметів на період проведення загальноміського свята-ярмарку та огляду-конкурсу квітів і плодів «Щастя краси».

11. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.) забезпечити широке висвітлення заходів, пов’язаних з підготовкою та проведенням загальноміського свята-ярмарку та огляду-конкурсу квітів і плодів «Щастя краси».

12. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Романову А. А.

 

 

 

Міський голова                                                                               О. В. Соколов

 

 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!