Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
9 червня 2011 р.

Розпорядження міського голови "Про скликання десятої сесії Чернігівської міської ради шостого скликання"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 9 червня 2011 року                                                                                                          № 124-р

 
Про скликання десятої
сесії Чернігівської міської ради
шостого скликання

 1. Відповідно до пункту 8 частини третьої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" скликати десяту сесію міської ради шостого скликання 24 червня 2011 року о 10 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7).

 2. Внести на розгляд сесії такі питання:

 2.1. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 28 грудня 2010 року “Про міський бюджет на 2011 рік” (4 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (7 сесія 6 скликання).

 2.2. Про місцеві податки і збори.

 2.3. Про затвердження Правил торгівлі на ринках м. Чернігова.

 2.4. Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури.

 2.5. Про визнання таким, що втратило чинність рішення міської ради.

 2.6. Про проведення звітів депутатів, депутатських фракцій Чернігівської міської ради перед виборцями.

 2.7. Про розгляд протестів прокурора міста Чернігова від 27.04.2011 року за № 1123-вих.

 2.8. Про розгляд протесту прокурора міста Чернігова від 04.05.2011 року за № 1173 вих 11.

 2.9. Про розгляд протесту прокурора міста Чернігова від 05.05.2011 року за №1211 вих 11.

 2.10. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

 2.11. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва.

 2.12. Про передачу земельних ділянок в оренду громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), обслуговування індивідуальних гаражів.

 2.13. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою на земельні ділянки громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за давністю користування.

 2.14. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), будівництва індивідуальних гаражів, городництва.

 2.15. Про надання дозволу на розроблення проектів відведення земельних ділянок зі зміни цільового призначення земельних ділянок громадян.

 2.16. Про надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова.

 2.17. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова.

 2.18. Різне.

 3. На сесію запросити заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голів Деснянської та Новозаводської районних у  м. Чернігові рад, керівників структурних підрозділів міської ради, міських органів державної виконавчої влади, комунальних підприємств міської ради, представників засобів масової інформації.

4. Керівникам структурних підрозділів міської ради своєчасно та якісно підготувати матеріали на пленарне засідання міської ради.

5. Організаційному відділу міської ради (Лишафай Ф. І.), відділу сприяння діяльності депутатів міської ради (Скоробагатько Л. І.), загальному відділу міської ради (Редік А. В.), відділу господарського та транспортного забезпечення міської ради (Корнієнко М. М.), відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.), відділу програмного та комп'ютерного забезпечення міської ради (Скумін О. М.) забезпечити організаційно-технічне проведення сесії міської ради.

   

Міський голова                                                                   О. В. Соколов

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!