Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
9 червня 2011 р.

Розпорядження міського голови "Про відзначення у м. Чернігові Дня Державного Прапора України та 20-ї річниці незалежності України"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 7 червня 2011 року                                                                                                       № 123-р

 
Про відзначення у м. Чернігові
Дня Державного Прапора України
та 20-ї річниці незалежності України

 На виконання Указу Президента України від 01.11.2010 № 990 «Про відзначення 20-ї річниці незалежності України» та відповідного розпорядження Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 № 99-р:

 1. Утворити організаційний комітет з підготовки і проведення у м. Чернігові заходів з нагоди Дня Державного Прапора України та 20-ї річниці незалежності України та затвердити його персональний склад згідно з додатком.

 2. Затвердити План заходів з підготовки і проведення у м. Чернігові Дня Державного Прапора України та 20-ї річниці Конституції України, що додається.

 3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови – керуючого справами виконкому Віхрова С. Г.

 

Міський голова                                                                                                 О. В. Соколов

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!