Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
18 травня 2011 р.

Розпорядження міського голови "Про скликання дев’ятої сесії Чернігівської міської ради шостого скликання"


УКРАЇНА
ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 17.05.2011р.                                                                                                               № 105 - р

Про скликання дев’ятої
сесії Чернігівської міської ради
шостого скликання

 

1. Відповідно до пункту 8 частини третьої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" скликати дев’яту сесію міської ради шостого скликання 31 травня 2011 року о 10 годині в залі засідань міської ради       (вул. Магістратська, 7).

2. Внести на розгляд сесії такі питання:

2.1. Про виконання міського бюджету за І квартал 2011 року.

2.2. Про використання коштів резервного фонду міського бюджету за І квартал 2011 року.

2.3. Про внесення змін до рішення міської ради від 17 грудня 2010 року “Про місцеві податки і збори”(3 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (8 сесія 6 скликання ).

2.4. Про внесення змін до рішення сесії Чернігівської міської ради від 31 серпня 2006 року “Про встановлення “Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Чернігова”.

2.5. Про затвердження Програми охорони тваринного світу, регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у місті Чернігові на 2011-2015 роки.

2.6. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 31 травня 2007 року “Про Правила забудови та використання території м. Чернігова (коригування)” (сімнадцята сесія п’ятого скликання) зі змінами та доповненнями (26 сесія, 34 сесія, 36 сесія 5 скликання).

2.7. Про затвердження Порядку встановлення тимчасових збірно-розбірних гаражних боксів для осіб із обмеженими фізичними можливостями.

2.8. Про передачу об’єкту житлово-комунального призначення.

2.9. Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів соціальної інфраструктури.

2.10. Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова (19 сесія 5 скликання), зі змінами (27 сесія                    5 скликання).

2.11. Про затвердження Типового договору оренди цілісного майнового комплексу комунального підприємства (структурного підрозділу), Типового договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, Примірного договору про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю.

2.12. Про розгляд протестів прокурора міста Чернігова від 27.04.2011 року за № 1123-вих.

2.13. Про розгляд протесту прокурора міста Чернігова від 04.05.2011 року за  № 1173 вих. 11.

2.14. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

2.15. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва та надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою.

2.16. Про передачу земельних ділянок в оренду громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), городництва, обслуговування індивідуальних гаражів та надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою.

2.17. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою на земельні ділянки громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва за давністю користування.

2.18. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення особистого селянського господарства, будівництва індивідуальних гаражів.

2.19. Про надання дозволу на розроблення проектів відведення земельних ділянок зі зміни цільового призначення земельних ділянок громадян.

2.20. Про надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова та надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою.

2.21. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова.

2.22. Різне.

3. На сесію запросити заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голів Деснянської та Новозаводської районних у м. Чернігові рад, керівників структурних підрозділів міської ради, міських органів державної виконавчої влади, комунальних підприємств міської ради, представників засобів масової інформації.

4. Керівникам структурних підрозділів міської ради своєчасно та якісно підготувати матеріали на пленарне засідання міської ради.

5. Організаційному відділу міської ради (Лишафай Ф. І.), відділу сприяння діяльності депутатів міської ради (Скоробагатько Л. І.), загальному відділу міської ради (Редік А. В.), відділу господарського та транспортного забезпечення міської ради (Корнієнко М. М.), відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.), відділу програмного та комп'ютерного забезпечення міської ради (Скумін О. М.) забезпечити організаційно-технічне проведення сесії міської ради.

Міський голова                                                                               О. В. Соколов

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!