Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
16 травня 2011 р.

Розпорядження міського голови "Про забезпечення виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації"

УКРАЇНА
ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

12 травня 2011 року                                                                                                          № 102-р

 
Про забезпечення виконання
Закону України "Про доступ
до публічної інформації"

 

З метою організації виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 05.05.2011 № 547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 11 травня 2011 року № 161 " Про доступ до публічної інформації" :

1. Затвердити:

1.1. Порядок доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Чернігівська міська рада, що додається.

1.2. Перелік відомостей, які становлять службову інформацію, що  додається.

2. Керівникам структурних підрозділів міської ради забезпечити системне і оперативне оприлюднення розпоряджень, доручень міського голови,  рішень міської ради, рішень виконавчого комітету, планів заходів та інших документів міської ради на офіційному веб-сайті міської ради.

3. Головам Новозаводської та Деснянської районних у місті Чернігові рад, керівникам структурних підрозділів міської ради зі статусом юридичної особи до 16.05.2011 затвердити власними розпорядчими документами відповідні порядки доступу до публічної інформації та визначити осіб, відповідальних за організацію в установленому порядку доступу до публічної інформації та, у разі необхідності, затвердити переліки відомостей, що становлять службову інформацію.

4. Визначити особою, відповідальною за організацію в установленому порядку доступу до публічної інформації у міській раді  секретаря міської ради Шеремета О.С.

5. Функції із забезпечення доступу запитувачів до інформації у міській раді покласти на відділ зв'язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.).

6. Начальнику відділу зв'язків з громадськістю міської ради Соломасі І. Г. привести у відповідність до покладених функцій Положення про відділ та посадові інструкції працівників відділу.

7.   Заступнику    міського   голови  -  керуючому   справами   виконкому Віхрову С. Г. до 16.05.2011 вжити заходів щодо визначення спеціального місця для роботи запитувачів з документами чи їх копіями та виділення відповідної комп’ютерної техніки.

8. Начальнику відділу програмного та комп’ютерного забезпечення міської ради Скуміну О. М. з метою доступу до публічної інформації та її збереження створити систему обліку документів (з можливістю надання доступу), що знаходяться у міській раді та містять публічну інформацію.

9. Загальному відділу міської ради (Редік А. В.) забезпечити обов’язкову реєстрацію у цій системі зазначених вище документів.

10. Відділу зв'язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.):

10.1. Забезпечити оприлюднення зазначеної вище інформації на офіційному веб-сайті міської раді.

10.2. У встановленому порядку, у тому числі через друковані засоби масової інформації, довести до громадськості форму запиту на інформацію.

11. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.Міський голова                                                              О. В. СоколовАнонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!