Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
13 грудня 2018 р.

Рішення виконкому "Про затвердження Статуту комунального підприємства «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради у новій редакції"УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

м. Чернігів

13 грудня 2018 року  № 630

 


Про затвердження Статуту
комунального підприємства
«Чернігівводоканал»
Чернігівської міської ради
у новій редакції

 

Відповідно до вимог статті 57 Господарського кодексу України, керуючись пунктом 1 статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Чернігівської міської ради від 8 вересня 2005 року «Про затвердження статутів підприємств, установ та організацій, які належать до комунальної власності територіальної громади міста» (17 сесія 4 скликання), у зв’язку із збільшенням розміру статутного капіталу на 2 мільйони 433 тисячі 326 гривень, 81 коп., на підставі рішень виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 12 грудня 2017 року №  551 «Про передачу та прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Чернігова об’єктів житлового фонду, благоустрою та соціальної інфраструктури», від 17 травня 2018 року №217 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 4 квітня 2018 року №158 «Про передачу та прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів житлового фонду та інженерної інфраструктури», від 18 січня 2018 року №38 «Про передачу у комунальну власність територіальної громади м.Чернігова об’єктів соціальної інфраструктури», від 02 березня 2018 року №102 «Про надання згоди на передачу основних засобів та капітальних вкладень», від 03 грудня 2018 року №604 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 17 травня 2018 року №222 «Про зміну розміру статутного капіталу комунального підприємства та затвердження Статуту у новій редакції» та затвердження Статуту у новій редакції» враховуючи, що після збільшення розмір статутного капіталу складає 203 мільйони 922 тисячі 655 гривень, 96 коп., виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити  Статут комунального підприємства «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради у новій редакції (далі – Статут), що додається.

2. Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради (Малявко С. М.) здійснити заходи щодо реєстрації Статуту.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Черненка А. В.Заступник міського голови                                                                         О. А. Ломако 

 

 

Секретар міської ради                                                                                 М. П. Черненок

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!