Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
20 листопада 2018 р.

Рішення виконкому "Про демонтаж тимчасових (металевих) гаражів на території м. Чернігів"УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

м. Чернігів

15 листопада 2018 року  № 582


Про демонтаж тимчасових (металевих)
гаражів на території м. Чернігів

        

Керуючись пунктом 7 частини 1 статті 30  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про благоустрій населених пунктів», рішенням Чернігівської міської ради від 29.06.2017 року № 21/VII-7 «Про затвердження Порядку демонтажу тимчасових (металевих) гаражів на території м. Чернігова» (із змінами), враховуючи пропозиції Комісії з демонтажу тимчасових (металевих) гаражів на території м. Чернігова, оформлені протоколами від 25 жовтня 2018 року, від 02 листопада 2018 року та від 09 листопада 2018 року, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Провести демонтаж тимчасових (металевих) гаражів згідно з Переліком, сформованим на підставі протоколів від 25 жовтня 2018 року, від 02 листопада 2018 року та від 09 листопада 2018 року, що додається.

2. Встановити власникам тимчасових (металевих) гаражів, визначених у Переліку до цього рішення, строк добровільного демонтажу та відновлення благоустрою земельних ділянок 30 календарних днів з моменту прийняття цього рішення.

3. Комунальному підприємству «Муніципальна варта» Чернігівської міської ради (Хрустицький В. А.):

3.1. Повідомити власників тимчасових (металевих) гаражів, визначених в Переліку, про прийняте рішення.

3.2. Провести демонтаж тимчасових (металевих) гаражів, визначених в Переліку до цього рішення, з відновленням благоустрою земельних ділянок, у разі невиконання їх власниками вимог щодо добровільного демонтажу у строк, визначений в пункті 2 цього рішення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Атрощенка О. А. Міський голова                                                                                        В. А. Атрошенко       

 

Секретар міської ради                                                                            М. П. Черненок

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!