Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
19 жовтня 2018 р.

Рішення виконкому "Про надання згоди на передачу матеріальних цінностей"УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

м. Чернігів

18 жовтня 2018 року  № 510


Про надання згоди на передачу
матеріальних цінностей

 

Керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 73 Положення про порядок відчуження, списання, передачі основних засобів, що є комунальною власністю територіальної громади м. Чернігова, затвердженого рішенням міської ради від 26 червня 2012 року (22 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями, та з метою покращення матеріально-технічної бази комунальних позашкільних навчальних закладів Чернігівської міської ради, виконавчий комітет вирішив:

1. Надати згоду на безоплатну передачу матеріальних цінностей з оперативного управління управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради в оперативне управління за переліком комунальним позашкільним навчальним закладам  «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №1» Чернігівської міської ради Чернігівської області згідно з додатком 1 та «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №2» Чернігівської міської ради Чернігівської області згідно з додатком 2. 

2. Управлінню  у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради (Дериземля А. В.) та комунальним позашкільним навчальним закладам «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №1» Чернігівської міської ради Чернігівської області (Романчук С. П.), «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №2» Чернігівської міської ради Чернігівської області (Філоненко А. А.) здійснити передачу-приймання матеріальних цінностей, зазначених у додатках 1, 2 до цього рішення, відповідно до Положення про порядок відчуження, списання, передачі основних засобів, що є комунальною власністю територіальної громади м. Чернігова. 

 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Хоніч О. П. 


 Міський голова                                                                                        В. А. Атрошенко        

 

Секретар міської ради                                                                            М. П. Черненок 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!