Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
19 жовтня 2018 р.

Рішення виконкому "Про затвердження акта приймання - передачі у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова"УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

м. Чернігів

18 жовтня 2018 року  № 505

 


Про затвердження акта приймання -
передачі у комунальну власність
територіальної громади м. Чернігова 

 

Відповідно до підпункту 1 пункту «а» статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Положенням про порядок передачі у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів соціальної інфраструктури, затвердженим рішенням Чернігівської міської ради, від 06.03.2014 (39 сесія 6 скликання), рішенням Чернігівської міської ради від 21.12.2017 № 26/VII-6 «Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів житлового фонду та соціальної інфраструктури» та розглянувши матеріали комісії з питання передачі у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів житлового фонду та благоустрою, виконавчий комітет Чернігівської міської ради вирішив:

1. Затвердити акт приймання-передачі у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова квартир № 3, 6 у житловому будинку № 11 по вулиці Суворова у м. Чернігові, які перебувають на балансі публічного акціонерного товариства «Чернігівське АТП-17454» та є державною власністю в особі Фонду державного майна України.

2. Прийняти у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова квартири № 3, 6 у житловому будинку № 11 по вулиці Суворова.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Черненка А. В.


 Міський голова                                                                                        В. А. Атрошенко        

 

Секретар міської ради                                                                            М. П. Черненок 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!