Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
11 травня 2018 р.

Рішення виконкому "Про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами"УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

м. Чернігів

11 травня 2018 року  № 189


Про встановлення тарифів
на послуги з поводження з побутовими
відходами

 

Відповідно до підпункту 2 пункту «а» статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 4, 25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» № 2189-VIII, Постанови Кабінету Міністрів України від 26 липня 2006 року № 1010 «Про затвердження порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів», з метою приведення тарифів до розміру економічно обґрунтованих витрат на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення твердих побутових відходів, великогабаритних відходів, вивезення та прийом рідких побутових відходів для різних категорій споживачів), що надаються комунальним підприємством «АТП-2528» Чернігівської міської ради, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Встановити комунальному підприємству «АТП-2528» Чернігівської міської ради тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення твердих побутових відходів, великогабаритних відходів, вивезення та прийом рідких побутових відходів для різних категорій споживачів) згідно з додатком.

2. Вважати таким, що втратив чинність пункт 1 рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 12.07.2017 року №296 «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення та знешкодження твердих побутових відходів, вивезення та прийом рідких побутових відходів».

3. Прес-службі міської ради (Чусь Н.М.) забезпечити оприлюднення цього рішення.

4. Це рішення набуває чинності з 01 червня 2018 року.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Черненка А. В.    Міський голова                                                                                        В. А. Атрошенко  

 

    Секретар міської ради                                                                            М. П. Черненок 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!