Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
27 квітня 2018 р.

Рішення виконкому "Про перекриття руху автотранспорту"УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

м. Чернігів

27 квітня 2018 року  № 181


Про перекриття
руху автотранспорту

 

Керуючись статтею 6 Закону України «Про дорожній рух», підпунктами 10, 12 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 7 Закону України «Про автомобільний транспорт», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Для проведення ремонтних робіт дорожнього покриття дозволити управлінню патрульної поліції у м. Чернігові з 07.30 до 20.00 год. перекриття  руху  автотранспорту  в  м. Чернігові   з 2 травня 2018 року по 3  травня 2018 року  по вул. Лісковицькій (від вул. Толстого до просп. Миру) та з 3 травня 2018 року по 4 травня 2018 року по вул. Музичній  (від вул. Толстого до вул. Івана Мазепи). 

2. Комунальному підприємству «Міськсвітло» Чернігівської міської ради (Николенко В. М.) встановити дорожні знаки згідно зі схемами організації дорожнього руху, погодженими в управлінні патрульної поліції у м. Чернігові, що додаються.

3. Управлінню патрульної поліції у м. Чернігові (Зотов О. С.)  забезпечити нагляд за організацією руху транспорту та пішоходів в районі проведення робіт.

4. Управлінню транспорту та зв’язку міської ради (Рижий О.М.) на час перекриття ділянок вулиць внести зміни в маршрутну мережу громадського транспорту.

5. Прес-службі міської ради (Чусь Н. М.), комунальному підприємству «Телерадіоагентство «Новий Чернігів» Чернігівської міської ради (Капустян О. І.) забезпечити оприлюднення рішення та висвітлення інформації. 

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Черненка А. В. 


 Перший заступник міського голови                                           О. В. Шевченко  

 

 Секретар міської ради                                                                 М. П. Черненок

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!