Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
20 квітня 2018 р.

Рішення виконкому "Про схвалення Інвестиційної програми по транспортуванню та постачанню теплової енергії ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» на 2018 рік"УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

м. Чернігів

19 квітня 2018 року  № 168


Про  схвалення Інвестиційної програми
по транспортуванню та постачанню
теплової енергії ТОВ ФІРМА
«ТЕХНОВА» на 2018 рік


Відповідно до статті  29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14 грудня 2012 року № 630, постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від  14 грудня 2012 року № 381 та зареєстрованою  в Міністерстві юстиції України 11 січня 2013 року за № 97/22629, з метою поліпшення стану майна та підвищення економічної ефективності і надійності цілісного майнового комплексу КЕП «Чернігівська ТЕЦ» – об’єкта теплопостачання житлового фонду та соціальної сфери, що покращить якість надання послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води, розглянувши Інвестиційну програму по транспортуванню та постачанню теплової енергії на 2018 рік, яка розроблена орендарем – ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА», виконавчий комітет міської ради вирішив:

 1. Схвалити  Інвестиційну програму по транспортуванню та постачанню теплової енергії  ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» на 2018 рік, яка розроблена орендарем – ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА».

2. Фонду комунального майна міської ради (Єпінін О. Ю.) винести Інвестиційну програму по транспортуванню та постачанню теплової енергії  ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» на 2018 рік  на розгляд та погодження міської ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Черненка А. В.


    Міський голова                                                                                        В. А. Атрошенко 

 

    Секретар міської ради                                                                            М. П. Черненок

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!